Правопросвітницький проект “Я маю право!”

Картинки по запросу я маю Ð¿Ñ€Ð°Ð²Ð¾З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я маю право!».

В рамках проекту проводиться інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами. Поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки. 

Реалізація проекту відбувається шляхом об’єднання зусиль та інфраструктури Уряду, органів Міністерства юстиції, системи надання безоплатної правової допомоги, міжнародних партнерів та інших зацікавлених сторін.

Старт проекту відбувся 7 червня 2017. Проект презентовано Павлом Петренком та директором USAID Уейдом Уорреном в Кабінеті Міністрів України.

До географії проекту віднесено всі міста України, включаючи віддалені селища, де функціонують центри та бюро системи надання безоплатної правової допомоги.

Важливим елементом проекту є створення на базі Кабінету Міністрів України моніторингової групи для системного періодичного розгляду ключових справ щодо порушення прав громадян. Девіз проекту. Знаю! Дію! Захищаю! Знаю свої права. Користуюсь ними і знаю, що треба робити, коли мої права порушують. Захищаю себе згідно з законами, а держава захищає мене І мої права.

IMG_20190612_134100-2

Повідомлення проекту:

Не знаєш, як вирішити спір?

Забирають бізнес? Відбирають майно?

Вимагають хабара за іспит чи навчання?

Як оформити договір оренди землі?

Як оформити виплату субсидій?

Не сплачуєш аліменти? Наслідки.

Хочеш виїхати з дитиною за кордон?

Як протидіяти домашньому насильству?

Як протидіяти булінгу?

 Більше інформації про проект «Я маю право!» - за номером 0 800 213 103 (єдиний контакт-центр системи надання безоплатної правової допомоги).

«Правова робота з молоддю» з досвіду роботи районних і міських ЦБС та бібліотек ОТГ Київської області : методичні матеріали / [уклад. Н. О. Кліменко]; КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва». – К., 2019. – 96 с.

_______________________________________________________________________________________________

10-14.12.2019

Тиждень права «Знання законів – знання права»

3.09.2019

Захід до Дня знань для маленьких пацієнтів Центру медико-психологічної та соціально-реабілітаційної допомоги НДСЛ «Охматдит» спільно з колегами  Головного територіального Управління юстиції у Київській області

15 – 19.07.2019

Тиждень правових знань «Правова культура молоді» до Року реалізації право просвітницького проекту «Я маю право!»

09.07.2019

Започаткування віртуального майданчику, присвяченого правопросвітницьким заходам у бібліотеці

16.04.2019

Відкритий перегляд юридичної літератури та періодичних видань від Міністерства юстиції України з наданням індивідуальних та групових консультацій з юридичних питань користувачам

11.12.2018

Година права «Правова свідомість і правова культура молоді», гра «Переселенська блуканина» до Року реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право» та до Всеукраїнського Тижня права

17-18.09.2018

Відкритий перегляд юридичної літератури та періодичних видань від Міністерства юстиції України з наданням індивідуальних та групових консультацій з юридичних питань користувачам

06.08.2018

Інформування: “Мін’юст оголосив бій булінгу: майже 70% українських дітей зазнавали цькування”

Інформування: “Раді пропонують ввести адміністративну відповідальність за булінг”

19.07.2018

Флешмоб «Правова свідомість та  культура молоді» (До Року реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»)

16.07.2018

Тиждень права у бібліотеці: книжкова виставка «Молодь. Права. Обов’язки», буклет «Знаю! Дію! Захищаю» (до Року реалізації право просвітницького проекту «Я маю право»)

25.06.2018

День молоді: правознавча гра «Країна гідності» від керівника відділу молодіжної роботи Державного інституту сімейної та молодіжної політики, адміністратора програми «Молодіжний працівник», та презентація книжкової виставки «Молодь. Права. Обов’язки» (до Року реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»)

21.02.2018

Презентація Всеукраїнського правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!» у Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого

22.09.2017

Інформування: “Міжнародна організація IREX запрошує до участі у програмі Поліція і Спільнота”

5-9.12.2016

Бесіда з читачами «Твоє життя в твоїх руках» та бібліотечна виставка «У тебе є право вибору» (до Всеукраїнського Тижня права)

14.04.2015

Інформування: “Батьки, спілкуйтесь з підлітком, не вдаючись до крайнощів”