VIII Школа професійної майстерності «Молодий професіонал бібліотеки для юнацтва»

IMG_4648Бібліотечна молодь – креативність,

компетентність, відкритість

 

21 листопада 2018 року завідуюча відділом обслуговування користувачів О.О. Шмідт та провідний методист науково-методичного відділу КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» Л.О. Соколовська взяли участь у VIII Школі професійної майстерності «Молодий професіонал бібліотеки для юнацтва”, яку провела Державна бібліотека України для юнацтва. Захід проходив на базі Міської спеціалізованої молодіжної бібліотеки «Молода гвардія».

Програмою було передбачено обговорення наступних питань:

  • перспективні напрямки діяльності бібліотек з обслуговування юнацтва, молоді;
  • підвищення якості та оперативності обслуговування читачів в  умовах використання автоматизованих бібліотечних технологій;
  • створення й реалізація бібліотечних проектів;
  • формування навичок та розвиток професійного і творчого потенціалу молодих бібліотечних кадрів;
  • створення та трансформація бібліотечного простору з урахуванням потреб читачів.

 

Виступаючі підняли перед присутніми багато цікавих питань, зокрема, О. Бояринова розповіла про відкритий доступ до інформації у бібліотеках Німеччини, головний спеціаліст відділу підтримки дитячих та молодіжних громадських організацій Міністерства молоді і спорту  Н.М. Задорожняк проінформувала про фінансову підтримку молодіжних проектів та шляхи співробітництва із бібліотеками, заступник директора з науково-методичної роботи  ДБУ для юнацтва Т.П. Сопова виступила із темою «Академічна доброчесність: уроки для бібліотекарів».

 Також перед присутніми виступили: завідувач відділу соціокультурної діяльності молоді Миколаївської ОБЮ А. Алієв, співзасновниця видавництва «Видавництво», автор проекту  Л. Омельяненко, фахівці Науково-технічної бібліотеки ім. Г. Денисенка НТУ України «КПІ»  А. Ярошик, А. Борискевич. Цікавим був виступ старшого наукового співробітника  відділу політологічного аналізу НБУВ ім. Вернадського, доктора наук з соціальних комунікацій Т. Гринчак – «Візуалізація інформації як інноваційний підхід в бібліотечно-інформаційній діяльності».

Заступник директора МСМБ «Молода гвардія» В. Омельченко розповіла про стратегію розвитку та презентувала МСМБ «Молода гвардія».  Завідувач відділу мистецтв О. Марчук та головний бібліотекар відділу мистецтв МСМБ   С. Омельченко розповіли про освітні проекти бібліотеки.

IMG_4644

IMG_4677

IMG_4631

IMG_4632

IMG_4645

IMG_4638

IMG_4658

IMG_4640

IMG_4661

IMG_4660