Twilight – Сутінки

photo1638520582(1)#USE_IT_OR_LOSE_IT

#використовуй_або_втрать

«Twilight» Stephenie Meyer – «Сутінки» Стефені Маєр (англійською мовою).

Це роман про кохання вампіра та звичайної дівчини. Книга була опублікована у 2005 році, і вона була першою частиною чотиритомної «Сутінкової саги».

На сьогодні за офіційними даними видавництва «Little, Brown and Company», яке володіє правами на видання романів Стефені Маєр, сага розійшлася у світі накладом 100 млн примірників (з них 45 млн примірників – у США) і перекладена на 47 мов світу, в тому числі на українську.

Белла Свон – звичайна дівчина, старшокласниця, яка переїжджає жити в інше місто, до свого батька в маленьке холодне і сире містечко – Форкс. Вона вся така нескладна, нічим не примітна, тиха та спокійна, не надто швидко знаходить друзів, постійно оступається, спотикається.

До школи ходять багато дітей, але родина Калленів відразу впадає у вічі, вони неймовірно красиві, привертають погляди. Беллу приваблює Едвард Каллен, красивий, мовчазний, неприступний хлопець, який починає дивно поводитися з дівчиною, в його очах вона бачить ненависть, агресію та спрагу. Белла хоче розгадати таємницю Едварда, навіть якщо це коштуватиме їй життя.

Сутінки – прекрасний, зворушливий, щирий любовний роман.

У цій книзі багато того, що люблять любителі романів: таємниця, загадка, небезпека, любов, звичайна, але в той же час особлива дівчина, дружба та непрості рішення. Чудова книга, щоб згадати про глибокі прекрасні почуття і відволіктися від суєти. Коли сірі будні дуже вже тиснуть, а хочеться більше любові, ніжності , тепла і романтики.

Читається дуже легко, приємно та швидко.43e3b737a04c260440343dcabfe40a22

Читайте, переймайтеся романтикою та вивчайте англійську.

Стефені Морган Маєр (24 грудня 1973, Хартфорд, США) – американська письменниця, яка отримала популярність завдяки серії романів «Сутінки».

21 листопада 2008 року в прокат вийшов фільм «Сутінки», він зібрав понад 393 мільйони доларів США по всьому світу.