The Constant Gardener – Відданий садівник

photo1638520582(5) #USE_IT_OR_LOSE_IT

#використовуй_або_втрать

 

«The Constant Gardener» 

John le Carré

«Відданий садівник»

Джон Ле Карре

(англійською мовою)

 Роман 2001 року британського автора Джона Ле Карре. Твір розповідає історію Джастіна Кейла, британського дипломата, дружина, якого вбита. Вважаючи, що за вбивством щось стоїть, він прагне розкрити правду і знаходить міжнародну змову корумпованої бюрократії та фармацевтичних грошей. Книга змушує задуматися – про щось більш важливе ніж матеріальні цінності і власний комфорт. Твір був екранізований, «Відданий садівник»  – трилер 2005 року режисера Фернанду Мейрелліш. Фільм мав успіх у критиків і отримав чотири номінації на «Оскар», а Рейчел Вайс стала лауреатом як найкраща акторка за виконання ролі другого плану.

_116059353_da5881aa-d5e1-41d5-badb-608f3ec0e0faЯкщо говорити про жанр шпигунського роману, то незмінно згадується Джон Ле Карре, якого відносять до розряду найкращих цій галузі. За свою творчість Джон отримав такі нагороди як премія «Золотий кинджал», премія Сомерсета Моема, а також престижна Едгар. Його книги сповнені реальних фактів про життя агентів спецслужб і реальних труднощів і випробувань, з якими вони стикаються. Така обізнаність пов’язана з родом діяльності самого Джона – колишнього службовця державних структур. Сьогодні його видання перекладені більш ніж на 36 мов і купити їх можна практично в будь-якому куточку Землі.

Підготовлено працівниками інформаційно-бібліографічного відділу КЗ КОР “Київська обласна бібліотека для юнацтва”. Книгу знайдете на нашій книжковій виставці “USE IT OR LOSE IT” в читальному залі бібліотеки.