Семінар в КОБЮ

sem_mini2

12 грудня 2013 року в Київській обласній бібліотеці для юнацтва відбувся семінар-практикум на тему «Здоров’я, знання, професіоналізм – головні складові успіху молодої людини: можливості бібліотек».

 

 

 

До початку семінару пройшла  реєстрація учасників, ознайомлення з роботою бібліотеки, перегляд книжкових виставок, методичних матеріалів.

sem01

Відкривала обласний семінар-практикум Сорока Галина Йосипівна, директор Київської обласної бібліотеки для юнацтва, яка також презентувала роботу Х ювілейної Школи керівника «Бібліотеки для юнацтва в умовах реформування державної політики».

sem02

Слідом виступила Гонтарук Валентина Михайлівна, головний спеціаліст управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації з темою «Бібліотеки області: стан та перспективи».

sem03

Дуже цікавий виступ з мультимедійною презентацією зробила Конашко Галина Борисівна, директор Київської міської спеціалізованої молодіжної бібліотеки «Молода гвардія».  Тема: «Бібліотечний продукт для молоді. З досвіду роботи».

sem04

Далі йшли виступи інших гостей семінару на теми «Покоління Стіва Джобса обирає інтелект», «Буктрейлери: основи створення», та обговорення результатів Всеукраїнського конкурсу буктрейлерів «Оживають герої на екрані у рекламі».

Під час другої частини семінару виступали працівники КОБЮ:

Василькевич Тетяна Іванівна, заступник директора з науково-методичної роботи з презентацією на тему «Обслуговування молоді і юнацтва бібліотеками області. Аналіз діяльності».

sem05

Патенок Наталія Ярославівна, завідувач науково-методичним відділом КОБЮ, з актуальною темою, що визвала жваву дискусію серед гостей: «Ювенальна юстиція: за чи проти»:

sem06

Яворська Ніна Володимирівна, завідувач відділу комплектування та обробки літератури КОБЮ з темою «Кращі зразки книжкової продукції, присвячені 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка та Року Тараса Шевченка в Україні в рамках Національної програми «Українська книга» на 2013-2014 рр.»

sem07

Й на закінчення підведення підсумків обласного семінару-практикуму, обмін думками, обговорення, пропозиції:

sem_mini