Видавнича діяльність – 2016

 Бібліотечна веб-сторінка

“Бібліотечна WEB-сторінка” : методичні рекомендації / [уклад. Н. О. Кліменко] ;  Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2016. – 25 с. Методичні рекомендації щодо складання та наповнення офіційної Internet-сторінки бібліотеки. Містить корисну інформацію щодо безкоштовних ресурсів, що допомагають бібліотекам стати більш сучасними. Бібліографічна частина представляє перелік рекомендованої літератури.

Завантажити (11 мБ) >>     

 Зірка полин

“Зірка Полин” : до вшанування 30-річчя Чорнобильської катастрофи : інформаційно-бібліографічні матеріали / [уклад. Н. О. Кліменко] ;  Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2016. –  27 с. Інформаційно-бібліографічні матеріали із циклу заходів «Тридцята палає весна» містять тексти урядових документів стосовно вшанування на офіційному рівні 30-х роковин Чорнобильської катастрофи; інформують  про події, що сталися 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС та іх наслідки. Бібліографічна частина представляє перелік рекомендованої літератури.

 Завантажити (8 мБ) >>

 Юнеско_обложка

“ЮНЕСКО в Україні” : до 70-річчя набуття чинності Статуту та проведення Першої сесії генеральної конференції ЮНЕСКО : інформаційна довідка / [уклад. Н. О. Кліменко] ;  Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2016. –   35 с. Довідка містить матеріали про спеціалізовану установу ООН − міжнародну організацію ЮНЕСКО, яка діє в галузі освіти, науки та культури. 

 Завантажити (5 мБ) >>

 Похилевич

“І щастя можу я збагнути на землі” : до 200-річчя від дня народження українського краєзнавця Лаврентія Похилевича : історико-краєзнавча довідка / [уклад. Л. О. Соколовська];  Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2016. –   15 с. В історико-краєзнавчій довідці представлено короткий нарис життя і наукової діяльності краєзнавця Л. І. Похилевича, списки його творів та інформаційних джерел про нього. Видання адресоване бібліотечним працівникам, краєзнавцям-дослідникам, історикам, вчителям та всім зацікавленим.

Завантажити (1 мБ) >>

 Франко_обложка

“Поет національної свідомості” : До 160-річчя від дня народження і 100-річчя з дня смерті Івана Франка : методико-бібліографічні матеріали / уклад. Л. О. Соколовська;  Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2016. – 39 с. Методико-бібліографічні матеріали містять інформацію про біографію, творчий та науковий спадок  українського письменника, поета, публіциста, перекладача, вченого, громадського і політичного діяча Івана Франка. Окремий розділ присвячений праці «Сотворення світу». Також подані цікаві факти про життя і творчість митця, вшанування його пам’яті, інформація про музеї, перелік  фільмів за творами Івана Франка, систематизовані методичні рекомендації для бібліотечних працівників. Видання містить бібліографії: творів Івана Франка наявних в фондах Київської обласної бібліотеки для юнацтва, літератури про життєвий і творчий шлях І. Франка та статей у періодичних виданнях.

Завантажити (3 мБ) >>

 Тернистий

Тернистий шлях до Незалежності : із циклу заходів до 25-річчя Незалежності України : історико-патріотична довідка / уклад. Л. О. Соколовська;  Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2016. – 34 с. Історико-патріотична довідка містить історичну інформацію про здобуття Україною незалежності, збройні сили України,  історія українських державних символів,  української гривні та конституції України. Також подані Укази Президента та постанови Верховної Ради України що стосуються теми довідки. Видання містить, за даною темою, рекомендаційні списки літератури та статей у періодичних виданнях наявних у фондах бібліотеки.

Завантажити (3 мБ) >>

 Безымянный

Світ Джеймса Герріота : до 100-річчя британського письменника і ветеринара Джеймса Герріота та до Року англійської мови в Україні : біобібліографічна довідка / уклад. Н. О. Кліменко; Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2016. – 20 с.  Біобібліографічна довідка містить біографію та бібліографію простого британського ветеринара, який став всесвітньо відомим, завдяки своїм автобіографічним книгам про тварин, роботу британських ветеринарів та величну красу природи Великої Британії. Видання містить інформацію про порядок написання та виходу книг, фільмографію, вшанування пам’яті та музей письменника в Північному Йоркширі, який носить назву «Світ Джеймса Герріота».

Завантажити (7 мБ) >>

 Безымянный

Історик і будівничий нації: до 150-річчя від дня народження М. С. Грушевського : методико-бібліографічні матеріали / укладачі Н. О. Кліменко; Л. О. Соколовська;  Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2016. – 45 с. Методико-бібліографічні матеріали містять інформацію про біографію та науковий спадок українського вченого, громадського і політичного діяча Михайла Грушевського. Більша частина матеріалів присвячена роботі М. Грушевського у Центральній Раді України. Окремий розділ присвячений музеям, в яких виставлені матеріали про видатного українського історика. Також подані систематизовані методичні рекомендації для бібліотечних працівників та перелік відеоматеріалів. Видання містить бібліографії: творів М. Грушевського, наявних у фондах Київської обласної бібліотеки для юнацтва, літератури про життєвий і творчий шлях та статей у періодичних виданнях.

Завантажити (7мБ) >>