Видавнича діяльність – 2012

 

1  Бібілотекарі NEXT: інформацйно-методична збірка. – Вип. 2 / [уклад. Н. Я. Патенок];  Київська обл. біб-ка для юнацтва. – К., 2012. – 23 с.  Збірка містить інформацію про нові терміни в бібліотечній справі, інформацію про вияв свинцевої бібліотеки, цікаві факти із життя європейських бібліотек тощо. Інформація буде цікавою як для працівників бібліотечної галузі, так і для молоді, яка відвідує бібліотеку.

Завантажити (576 kB) >>

 2 Геймери: за чи проти: методико-інформаційна довідка / [уклад. Н. Я. Патенок];  Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2012. – 35 с. – (Серія “Панорама світу”). 11 випуск серії «Панорама світу» містить дані про світову субкультуру – геймерів. В довідці описується класифікація геймерів, турніри, в яких вони приймають участь. Деякі геймери грають в своє задоволення, а деякі виграють великі суми грошей, а також про наслідки, до яких приводить таке захоплення. Розраховане на   широке коло читачів, учнівську та студентську молодь, які цікавляться кіберспортом та комп´ютерними іграми.

Завантажити (204 kB) >>

 3 Культурне надбання рідного краю : до 80-річчя утворення Київської області : методико-бібліографічні матеріали / [уклад. Н. Я. Патенок];  Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2012. – 18 с. Видання  містить інформацію про історичне минуле Київської області, про відомих людей, які прославили і прославляють Київщину. Також у виданні розповідається про історично-культурне надбання Київської землі. Розраховано на широке коло читачів, учнівську та студентську молодь, а також працівників культури та освіти.

Завантажити (4 mB) >>

 4

На допомогу абітурієнту: Київський Національний Університет Культури і Мистецтв (КНУКіМ) : Методичні поради. – Вип. 2 / [уклад. Н. Я. Патенок];  Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2012. – 31 с. Довідка містить інформацію про Київський Національний Університет Культури і Мистецтв, його історію, сьогодення, умови вступу тощо. Розраховано на учнівську молодь, яка бажає навчатись та отримати професію, а також для читачів, які цікавляться навчальними закладами Київщини.

 Завантажити (348 kB) >>

 5

Правові орієнтири молоді: методичні матеріали. – Вип. 2 / [уклад. Н. Я. Патенок];  Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2012. – 35 с. Методичні матеріали містять інформацію про права та обов´язки людини, яка допоможе молоді поглибити та зміцнити правознавчі знання, розширити її правознавчий світогляд та виховати почуття відповідальності за свої вчинки. Розраховано на широке коло читачів, учнівську та студентську молодь, а також працівників культури та освіти.

 Завантажити (316 kB) >>

 6

Скарбниці історії для нащадків : до Року культури та відродження музеїв в Україні : методико-інформаційна довідка / [уклад. Н. Я. Патенок];  Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2012. – 37 с. – (Земля з українськими думками). Довідка містить інформацію про найкращі музеї Київської області: Музей-заповідник “Битва за Київ у 1943р.”, Державний історико-культурний заповідник у м. Вишгороді, Київський обласний археологічний музей, Яготинський історичний музей, Білоцерківський краєзнавчий музей та Національний історико-етнографічний заповідник “Переяслав”. Розраховано на широке коло читачів, учнівську та студентську молодь, а також працівників культури та освіти.

 Завантажити (2 mB) >>

 7

Творимо історію разом: EURO-2012: бібліографічні матеріали / [уклад. Н. Я. Патенок];  Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2012. – 15 с. Матеріали містять список джерел, які описують як відбувалось Євро-2012 в Україні. Розраховано на читачів, які цікавляться життям нашої держави та є футбольними вболівальниками. 

 Завантажити (159 kB) >>

 8

Чарівник поетичного слова: біобібліографічний нарис / [уклад. І.В. Кузнєцова];  Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2012. – 22 с. Біобібліогріфічний нарис містить матеріали, що знайомлять із життям і творчим спадком Андрія Малишка. Розраховано на широке коло користувачів: учнів, вчителів та студентів, бібліотекарів, а також усіх, хто цікавляться українською літературою та культурою.

 Завантажити (687 kB) >>