Видавнича діяльність – 2011

 Алея читання Алея читання: рекомендаційний список літератури  / [уклад. Н. Я. Патенок] ;  Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2011. – 7 с.Список містить перелік ста книг, які всесвітньо визнані і які буде корисно прочитати для кожної людини.Розраховано на широке коло читачів, які бажають підвищити свою освіченість, культурність та духовність.

Завантажити >>

 Діти індиго Діти Індиго – хто вони?: інформаційна довідка / [уклад. Н. Я. Патенок];  Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2011. – 17 с.10 випуск серії «Панорама світу» містить дані про дітей третього тисячоліття – Індиго. Матеріал подається у формі інформаційної довідки.Розраховане на   широке коло читачів, учнівську та студентську молодь, які цікавляться психологією дітей, їхньою свідомістю і можливостями.Література під знаком* використана  не з фонду Київської обласної бібліотеки для юнацтва.

Завантажити >>

 Леся Дочка Прометея: біобібліографічна довідка / [уклад. Н. Я. Патенок];  Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2011. – 21 с.Представлені у біобібліогріфічній довідці матеріали знайомлять із життям і творчістю Лесі Українки.Розраховано на широке коло читачів, які цікавляться українською літературою та культурою.

Завантажити >>

 Чорнобиль  «Чорнобиль: 25 років потому»: інформаційна-бібліографічні матеріали / [уклад. Н. Я. Патенок];  Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2011. – 26 с.У довідці розповідається про трагедію на Чорнобильській атомній електростанції, яка 25 років тому  змінила історію як України так і багатьох країн.Розраховане на   широке коло читачів, учнівську та студентську молодь, які цікавляться історією та навколишнім середовищем своєї країни.

Завантажити >>

 Шашкевич Знакова постать українського відродження : до 200-річчя від дня народження М. Шашкевича : біобібліографічна довідка  / [уклад. Н. Я. Патенок] ;  Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2011. – 13 с.Довідка присвячена 200-річчю від дня народження Маркіяна Шашкевича і містить інформацію про його життя і творчість, про альманах «Русалка Дністровая» та гурток прогресивної молоді «Руська трійця».Розраховано на широке коло читачів, які цікавляться українською літературою, а також прислужиться тим, хто глибше і досконаліше хоче пізнати творчість Маркіяна Шашкевича.

Завантажити >>

 Бібліотекарі Бібілотекарі NEXT: дайджест публікацій / [уклад. Н. Я. Патенок];  Київська обл. біб-ка для юнацтва. – К., 2011. – 24 с.В дайджесті описуються перші бібліотеки та відомі бібліотекарі, образ сучасних бібліотекарів та їхній імідж. Також міститься інформація про  молодих спеціалістів в бібліотечній справі, які із впровадженням нових інформаційних технологій в суспільстві можуть розширити спектр своїх знань за допомогою Центру безперервної бібліотечно-інформаційної освіти.Дайджест буде цікавим як для працівників бібліотечної галузі, так і для молоді, яка планує здобути бібліотечну освіту.

Завантажити >>

 День незалежності Кращі сценарії святкування річниці незалежності України: до 20-ї річниці Незалежності України : збірка сценаріїв. – Ч.2 /[уклад. Н.Я. Патенок] ; Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2011. – 35 с.Видання висвітлює методи підготовки до свята в бібліотеці, навчальному закладі та містить: сценарії, поради, вірші, , пісні, розробки мистецьких заходів, прислів´я, приказки та гру-вікторину.Для бібліотечних працівників, вихователів, вчителів,учнівської та студентської молоді.

Завантажити >>

 Абітурієнту На допомогу абітурієнту: Київське обласне училище культури і мистецтв : Інформаційно-методична довідка / [уклад. Н. Я. Патенок];  Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2011. – 15 с.Довідка містить інформацію про Київське обласне училище культури і мистецтв, його історію, сьогодення, умови вступу тощо.Розраховано на учнівську молодь, яка бажає навчатись та отримати професію, а також для читачів, які цікавляться навчальними закладами Київщини.

Завантажити >>

 Скафтінг Скафтінг з українським характером: інформаційна довідка/[уклад. Т. Василькевич]; Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2011. – 17 с.У матеріалі вміщено відомості про становлення, розвиток і сучасну діяльність організації в Україні та світі.Для бібліотечних працівників, вихователів, вчителів.

Завантажити >>