Видавнича діяльність − 2017

 Тур стеж Київщини Туристичними стежками Київщини: інформаційно-краєзнавчі матеріали / [уклад. Н. О. Кліменко]; Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2017. – 50 с. Інформаційно-краєзнавчі матеріали створені згідно плану заходів «До 85-річчя утворення Київської області». Містять інформацію по туристичним ресурсам Київщини загалом, та окремо по кожному району, місту обласного та районного значення. Інформація буде корисною для бібліотекарів, вчителів, учнівства та студентства, туристів.

Завантажити (4 мБ)>>

 

 ЦР1

100 років Українській Центральній Раді: до 100-річчя з часу початку Української революції 1917 – 1921 років та з дня утворення Української Центральної Ради: методико-бібліографічні матеріали / уклад. Л. О. Соколовська;  Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2017. – 27 с.

Методико-бібліографічні матеріали містять інформацію про утворення, структуру, компетенцію та діяльність Української Центральної Ради, а також дослідження науковців щодо подальшої долі членів Центральної Ради, та організації молоді Київщини в період діяльності Центральної Ради. Також, бібліотекарям запропоновані методичні рекомендації щодо відзначення 100-річчя з часу початку Української революції та з дня утворення УЦР. Видання містить, за даною темою, рекомендаційні списки літератури та статей у періодичних виданнях наявних у фондах бібліотеки.

Завантажити (2 мБ)>>

 

 Костомаров

Горизонти україноутворення Миколи Костомарова: до 200-річчя від дня народження видатного українського історика, письменника, етнографа, фольклориста, громадсько-політичного та культурного  діяча Миколи Костомарова: біобібліографічні матеріали/ уклад. Л. О. Соколовська;  Київська обласна бібліотека для юнацтва. – Київ, 2017. – 24 с.

Біобібліографічні матеріали містять інформацію про біографію, цікаві факти з життя, творчий та науковий доробок Миколи Костомарова, його заслуги в громадському житті України, зокрема діяльність в Кирило-Мефодіївському товаристві  та видання щомісячника «Основа». Видання містить бібліографію творів М. Костамарів, ти джерел про нього, окремо подяна література що наявна в фондах КОБЮ.

Завантажити (2 мБ) >>


 Абітуриєнт

На допомогу абітурієнту: вищі навчальні заклади Київщини I-IV рівнів акредитації: інформаційна довідка / [уклад. Н. О. Кліменко]; Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2017. – 44 с.

Інформаційна довідка створена за матеріалами обласного соціологічного дослідження «Профорієнтація: ким себе бачить в майбутньому молодий українець». Містить інформацію по освітнім ресурсам Київщини I-IV рівнів акредитації. Інформація буде корисною для абітурієнтів, бібліотекарів, вчителів, учнівства та студентства, туристів.

Завантажити (1мБ)>>


 Безымянный Читаюча дитина – думаючий дорослий: до Дня знань: рекомендаційний анотований список художньої літератури для дітей та юнацтва / уклад. Л. О. Соколовська; Київська обласна бібліотека для юнацтва. – Київ, 2017. – 39 с. Список містить книги рекомендовані для прочитання дітьми, підлітками та молоддю. Даний список не є вичерпним, це вибрані твори, на які ми хочемо звернути Вашу увагу. Для зручності вибору описи книг мають графічні позначки: вікові обмеження, інформація про ілюстрування видання чи екранізацію твору і т.п.. Всі книги зазначені в списку наявні в фондах КЗ КОР «Київської обласної бібліотеки для юнацтва». У вступі до списку приведено інформацію про користь читання, та поради щодо залучення дітей до книги. Для зручності пошуку рекомендаційний список має допоміжні покажчики: авторів та назв творів.

Завантажити (3 мБ)>>


 заставка2

Сучасне Українське козацтво: методико-бібліографічні матеріали із серії «Земля з українськими думками» / [уклад. Н. О. Кліменко]; КЗ КОР «КОБЮ». – К., 2017. – 33 с.

Методико-бібліографічні матеріали належать до серії «Земля з українськими думками» та видані до Дня Українського козацтва. Містять історичну інформацію про козацьку військову спільноту загалом та про сучасні козацькі громадські організації. Інформація буде корисною для бібліотекарів, вчителів, учнівства та студентства, туристів.

Завантажити (2 мБ)>>


 Вишневецький

Дмитро Вишневецький – очільник українського козацтва: до 500-річчя від дня народження першого гетьмана українського козацтва Дмитра Вишневецького і до Дня захисника України : інформаційна довідка / уклад. Л. О. Соколовська; Київська обласна бібліотека для юнацтва. – Київ, 2017. – 16 с. (Земля з українськими думками).

Інформаційна довідка містять інформацію про життя, політичну та військову діяльність Дмитра Вишневецького, оспівування його образу в легендах, творах та мистецтві, а також довідку про Хортицький замок споруджений Вишневецьким. Видання містить бібліографію та фільмографію творів присвячених Дмитру Вишневецькому.

Завантажити (1 мБ)>> 

 аніме обкл

Субкультура аніме у молодіжному середовищі: інформаційна довідка із серії «Панорама світу» / [уклад. Н. О. Кліменко]; КЗ КОР «КОБЮ». – К., 2017. – 36 с.

Інформаційна довідка створена до Року Японії в Україні і належить до серії видань КЗ КОР «КОБЮ» – «Панорама світу». Містить загальну інформацію про такий надзвичайно популярний феномен японської культури, як аніме; його походження та вплив на молодь. Інформація буде корисною для вихователів, вчителів, учнівства, студентства, туристів, та всіх, хто бажає ближче познайомитись із культурою Японії.

Завантажити (3 мБ)>>