Видавнича діяльність – 2020

Кобзарство

Українське кобзарство: методико-біографічні матеріали / [уклад. Н. О. Кліменко]; КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва». – К., 2020. – 45 с.

Матеріали із циклу «Земля з українськими думками», до ювілеїв: Кравченко-Крюковського Івана Григоровича, Василя Варченка, Остапа Вересая, Василя Нечепи, Григорія Кожушко. Містять біографічну, бібліографічну, методичну інформацію.

.Завантажити save_file_disk

Обложка 1 Майстри української народної творчості: методико-біографічні матеріали / [уклад. Н. О. Кліменко]; КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва». – К., 2020. – 32 с.

Матеріали із циклу «Земля з українськими думками», до ювілеїв: Галини Данилюк, Марії Гоцуляк, Марії Ралко, Івана Остафійчука, Параски Власенко, Катерини Білокур, Олександра Бахматюка, Сусанни Сміян. Містять біографічну, бібліографічну, методичну інформацію.

.Завантажити save_file_disk

 изображение_viber_2020-03-13_10-46-40  Лікар приписав – літератор записав : рекомендаційний анотований список літератури: книги про лікарів і медицину, до Всесвітнього дня здоров’я / уклад. Л. О. Соколовська; КЗ КОР Київська обласна бібліотека для юнацтва. – Київ, 2020. – 23 с..Містить добірку книг, присвячених професії лікаря, медицині, медичним відкриттям. Видання містить допоміжні покажчики: авторів і назв творів, та додатковий список творів, які також присвячені даній темі але на даний час відсутні в фондах бібліотеки. Видання адресоване бібліотечним працівникам, читачам бібліотеки та всім хто шукає, що почитати..Завантажити save_file_disk
Обложка рубежі слави Рубежі слави: патріотично-краєзнавчі матеріали / [уклад. Н. О. Кліменко]; КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва». – К., 2020. – 92 с...Матеріали створені до відзначення Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Методична частина містить рекомендації для бібліотекарів та інших працівників культури.  Видання буде корисним для викладачів, учнівства, студентства та всіх поціновувачів мистецтва..Завантажити save_file_disk

 

 изображение_viber_2020-04-14_11-43-55  «Є злочин гірший, ніж спалювати книжки – не читати їх» : Інформаційно-бібліографічний огляд : до 100-річчя з дня народження американського фантаста Рея Бредбері / уклад. Л. О. Соколовська; КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва». – Київ, 2020. – 30 с. 
Огляд містить біографію та аналіз творів американського письменника-фантаста Рея Бредбері. Зацікавлять читача уривки інтерв’ю з письменником та фільмографія екранізацій. Видання має бібліографію творів Р. Бредбері наявних в фондах КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва».
Видання адресоване бібліотечним працівникам, літературознавцям, вчителям, учням та всім хто цікавиться творчістю Рея Бредбері.
.Завантажити save_file_disk
 Обложка списка  Ретроспективний список видань бібліотеки: 1986-2020 : бібліографічні матеріали / [уклад. Кліменко Н. О. ] ; КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва».  ̶  К., 2020.  ̶  33 с.Матеріали укладені до 40-річчя Київської обласної бібліотеки. Містять список методичних, біобібліографічних, інформаційних та ін. видань бібліотеки починаючи з 1986 до 2020 року. Видавнича методична робота бібліотеки представлена по роках та за алфавітом. Завантажити save_file_disk
 изображение_viber_2020-10-01_14-17-07 Добрі знамення американських богів : огляд творчості: до 60-ти річчя з дня народження англійського фантаста Ніла Геймана / уклад. Л. О. Соколовська; КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва». – Київ, 2020. – 23 с.Огляд містить біографію та аналіз творів англійського письменника-фантаста, автора книг для дітей і дорослий, графічних романів і коміксів, а також сценаріїв до фільмів та телешоу – Ніла Геймана. Видання має список використаних і рекомендованих джерел, та бібліографію творів Н. Геймана наявних в фондах КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва». Завантажити save_file_disk