Видавнича діяльність – 2010

 Симоненко Ми – не безліч стандартних «Я», а безліч всесвітів різних : до 75-річчя від дня народження В. Симоненко : біобібліографічна довідка  / [уклад. Н. Я. Патенок] ;  Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2010. – 14 с.Довідка містить біографію письменника, також включає основні дати його життя і творчості, бібліографічний покажчик творів В. Симоненка та літератури про нього. Розраховано на широке коло читачів, які цікавляться українською літературою, а також прислужиться тим, хто глибше і досконаліше хоче пізнати творчість Василя Симоненко. При написанні списку рекомендованої літератури частково була використана інформація взята з електронного покажчика Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського.

Завантажити >>

 Жнива Жнива скорботи : до дня вшанування пам´яті жертв голодомору в Україні 1932-1933 років : інформаційно – бібліографічна довідка / [уклад. Н. Я. Патенок];  Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2010. – 29 с. Довідка висвітлює штучний голод 1932-1933 років в Україні. Видання включає рекомендаційний список літератури (книги з позначкою * не містяться  в фонді КОБЮ). Розраховано на широке коло читачів, учнівську й студентську молодь та працівників бібліотек.

Завантажити >>

 День Перемоги Пам´ять не знає забуття : до 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні : інформаційно – бібліографічна довідка / [уклад. Н. Я. Патенок]; Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2010. – 30 с. Довідка висвітлює події у Великій Вітчизняній Війні. Видання включає рекомендаційний список літератури. Розраховано на широке коло читачів, учнівську й студентську молодь та працівників бібліотек.

Завантажити >>

 Сценарії Кращі сценарії 2009 року: збірка сценаріїв / [уклад. Н. Я. Патенок]; Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2010. – 65 с. Представлені кращі сценарії сільських та районних бібліотек Київської області. Розраховано на працівників освітніх та культурних закладів.

Завантажити >>

 Капоейра Молодіжний рух в Україні : капоейра: методичні поради / [уклад. Н. Я. Патенок]; Київська обл. біб-ка для юнацтва. – К., 2010. – 15 с. – ( Панорама світу). 9 випуск серії «Панорама світу» містить дані про бойове мистецтво – капоейра. Матеріал подається у формі інформаційної довідки. Розраховане на   широке коло читачів, учнівську та студентську молодь, які цікавляться молодіжними рухами.

Завантажити >>

 Клод Моне Палітра Клода Моне : до 170-річчя від дня народження Клода  Моне : інформаційно – методична довідка  /[уклад.  Н. Левандовська];  Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2010. – 31 с. Довідка, присвячена видатному французькому живописцю Оскару Клоду Моне. У 2010 році світ відзначає ювілейну дату – 170 років від дня народження митця. Рекомендовано бібліотечним працівникам, мистецтвознавцям, вчителям та широкому колу читачів.

Завантажити >>

 Костенко Кодекс честі як імператив життя : до 80-річчя від дня народження Л. Костенко : біобібліографічна довідка  / [уклад. Н. Я. Патенок] ; Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2010. – 8 с. Представлені у біобібліогріфічній довідці матеріали знайомлять із життям і творчістю Ліни Василівни Костенко. Розраховано на широке коло читачів, які цікавляться українською літературою та культурою. При написанні списку рекомендованої літератури частково була використана інформація взята з електронного покажчика  Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського та з Національної парламентської бібліотеки України.

Завантажити >>

 Масляна Масляна щедра на смачні млинці : методичні поради /[уклад. Н. Левандовська];  Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2010. – 19 с. – («Земля з українськими думками»). Мета видання – поглибити  знання з релігії та історії України. Розділи висвітлюють специфіку проведення свят, найважливіші явища, факти і особливості давньої культури, характеризують внутрішні закономірності її розвитку, своєрідність та обрядовість. Для широкого кола читачів.

Завантажити >>

 Завантажити >>Покрова Прийшла Покрова – сиди, козаче, вдома : методичний посібник / [уклад. Т. Василькевич] ;  Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2010. – 20 с. – («Земля з українськими думками»). Мета видання – поглибити знання з релігії та історії України. Видання містить специфіку проведення свят, найважливіші явища і особливості давньої культури.

Завантажити >>

 Руденко Світ крізь сльозу : до 90-річчя М. Руденка : рекомендаційно-бібліографічний список літератури / [уклад. Н. Я. Патенок];  Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2010. –8с. Довідка містить біографію письменника, бібліографічний покажчик творів М. Руденка та літератури про нього. Розраховано на широке коло читачів, які цікавляться українською літературою, а також прислужиться тим, хто глибше і досконаліше хоче пізнати творчість Миколи Руденко.При написанні списку рекомендованої літератури частково була використана інформація* взята з електронного покажчика Національної парламентської бібліотеки України.

Завантажити >>