Online зустріч із колегами з Литовської Республіки

IMG-c9f3d3220fb422c8b14193553fedade6-VСьогодні пройшов перший день зустрічі з циклу онлайн семінарів «Нова українська школа. Сприяння прогресу вчителя з використанням інноваційного досвіду розвитку дитячих компетенцій», ініційованих  Державною бібліотекою України для юнацтва, видавництвом «Балтія-Друк»,    публічною бібліотекою м. Анікщяй,  філіалом публічної бібліотеки м. Анікщяй «Дворик історій» (інтерактивний музей – навчальний простір для дітей і сім’ї). Міжнародний онлайн захід проходить за підтримки Посольства Литовської республіки в Україні.

В ході заходу директор бібліотеки Ромас Кукта презентував відео-огляд публічної бібліотеки м. Анікщяй та філіалу публічної бібліотеки м. Анікщяй  «Дворик історій». Говорили про краєзнавчу роботу бібліотекарів Литви. Тема –  “Як пізнання свого краю формує громадянські компетенції дітей. Культура та традиції регіону в європейському контексті”.

Бібліотекарі України активно спілкувалися з колегами з Литви. Тетяна СОПОВА, заступник директора з науково-методичної роботи Державної бібліотеки України для юнацтва розповіла про бібліотечні інновації, які втілюють бібліотеки України для юнацтва, Галина КОНАШКО, директор Міської спеціалізованої молодіжної бібліотеки «Молода гвардія» ознайомила зі стратегію по популяризації серед молоді читання «Платформа єднання для читання». Бібліотекарі Донеччини, Луганщини Херсонщини, Харьківщини, Одещини, Миколаївщини, Кропивницького, Дніпропетровщини, Київщини  активно долучалися до спілкування та обміну досвідом.  

Онлайн захід тривав понад дві години, під час якого відбулися дискусії , відповіді на запитання. Спілкування відбувалося за допомогою модераторки, директорки видавництва «Балтія Друк» Малікєнайте Рута, яка  презентувала проєкт, розповіла про його мету та цілі.

20210920_104550

20210920_104458

20210920_104706

20210920_104443