Netflix запускає два проєкти на підтримку українського кіно

630_360_1627556002-358Популярний в Україні стрімінговий сервіс Netflix стає більш українським та підтримає українських кінематографістів. Про це міністр культури та інформаційної політики написав у Телеграмі. За словами Ткаченка, з початку повномасштабного вторгнення росії велись перемовини з регіональним директором з публічної політики у Netflix Алексом Лонгом. “І вони дали результати. Netflix заявив, що таки пішов з росії”, - зазначив міністр. Він зауважив, що за кілька місяців значно зросла кількість україномовного контенту на платформі.
Також очільник МКІП поінформував, що “маємо тепер два проєкти для підтримки української кіноіндустрії”. “Перший – Netflix спільно з House of Europe та Українською Кіноакадемією нададуть 100 стипендій у розмірі 1 000 євро для українських кінематографістів. Другий – низка освітніх сесій з міжнародними експертами”, – заявив міністр. Ткаченко нагадав, що заявку на участь кандидати зможуть подати вже сьогодні на сайтах House of Europe і Української Кіноакадемії.
Очільник МКІП подякував за підтримку української кіноіндустрії. “Нині світ повинен бачити ще більше українського мистецтва. Бо воно справді неймовірне”, – наголосив Ткаченко.
Джерело