Про бібліотеку

 КЗ КОРКиївська обласна бібліотека для юнацтва” (КОБЮ)  щиро вітає Вас на сторінках нашого сайту!

Колишня назва бібліотеки – Київська  Державна обласна бібліотека для юнацтва ім. Я. Галана.

Бібліотека здійснює бібліотечне,бібліографічне і довідково-інформаційне обслуговування юнацтва та спеціалістів з питань виховання, освіти, соціальної адаптації, організації дозвілля молоді. Займається просвітницькою роботою, популяризацією української книги. Завданням бібліотеки також є сприяння розвитку інформаційного, культурного потенціалу студентської молоді за допомогою історичних уроків, днів інформації, майстер-класів для студентства та книжкових виставок.

Фонди бібліотеки налічують 50 тис. екземплярів книг та інформаційних документів з усілякої тематики. Підбірка літератури спрямована на учнівську молодь, студенство, вчителів, педагогів. Також у наших залах можна знайти літературу для дітей, художню літературу, найрізноманітнішу періодику, що налічує 180 назв газет та журналів.  Цікаво в нас буде й тим, хто пише наукові роботи, як то: реферати, курсові, науково-дослідні роботи студентів, тощо. Крім книг представлені нотні видання, а також широкий вибір альбомів з мистецтва − понад 3,5 тис. примірників з усіх видів та жанрів.

Щорічно бібліотека обслуговує більше 5 тисяч користувачів (зареєстровано читачів), при загальній кількості відвідувань – 26102. До бібліотеки звертається молодь з усього міста Києва, для одержання літератури та інформації з усіх галузей знань, так як фонд бібліотеки є універсальним і комплектувався на протязі багатьох років. Щорічна книговидача – близько 110 тис. примірників, з них приблизно 65% – книги, та 35% – періодика.

У нас є WiFi, у читальній залі є де підключити ноутбук для зарядки, є всі умови для спокійної роботи. Також, для користувачів нашої бібліотеки працює ксерокс, ламінатор, а для бажаючих залишатися в курсі світових новин — телевізор.

За зміст інформації, викладеної на сайті, адміністратор сайту відповідальності не несе.

Докладніше…

Керівництво Київської обласної бібліотеки для юнацтва

Директор бібліотеки – Сорока Галина Йосипівна, магістр книгознавства, бібліотекознавства і бібліографії, ветеран праці, заслужений працівник культури України. Трудова діяльність з 1975 р. Бібліотечній справі Галина Йосипівна віддала майже 40 років. У Київській обласній бібліотеці для юнацтва працює з 2001 року, проявивши себе високопрофесійним спеціалістом, наполегливим, творчим працівником, людиною з неабиякими організаторськими здібностями. За час роботи Галини Йосипівни бібліотеку перейменовано з Київської державної обласної бібліотеки для юнацтва ім. Я. Галана на Київську обласну бібліотеку для юнацтва. Створено новий Статут бібліотеки. У 2003-2007 роках  бібліотеку намагались виселити з орендованого  приміщення. За цей період відбулось більше 30 судових засідань. Але зусиллями директора Сорока Г.Й. та підтримкою трудового колективу вдалось відстояти бібліотеку і відновити договірні угоди на оренду приміщення для бібліотеки. Під керівництвом  директора в бібліотеці зроблено новий ремонт, замінено меблі, комп´ютеризовано робочі місця, проведено інтернет.

 Контакти: т. (044) 529-35-81; e-mail : kobu-80@ukr.net

Заступник директора з науково-методичної роботи − Василькевич Тетяна Іванівна, має вищу освіту в області бібліотекознавства. Працює в бібліотеці з 2004 року, на посаді заступника директора з 2007 р. 

Контакти: т. (044) 529-57-02; biblioteka.kobu@gmail.com

Головний бухгалтер - Лубська Марія Миколаївна. Обіймає посаду з 2021 року.

Зав. науково-методичним відділом – Кліменко Наталія Олександрівна, має вищу освіту. Працює в бібліотеці з 2013 року, на посаді завідуючої з 2016 року. 

Зав. інформаційно-бібліографічним відділом − Соколовська Людмила Олегівна, має вищу освіту. В бібліотеці працює з 2015 року.

Зав. відділу комплектування фондів та каталогізування документів  − Яворська Ніна Володимирівнамає вищу освіту в галузі бібліотекознавства. Працює в бібліотеці  з 1982 року, на посаді зав. відділом з 1995 р.

Зав. відділу обслуговування користувачів – Шмідт Олена Олександрівна, має профільну бібліотечну та філологічну  освіту. Загальний стаж роботи у бібліотеці 16 років. У КОБЮ працює з 2015 року.

Зав. відділу зберігання та реставрації бібліотечних фондів  − Кіслєнкова Людмила Володимирівна, має вищу технічну освіту. Працює в бібліотеці з 1998 року, на посаді зав. відділом з 2006 року.

Завідувач відділу господарсько-технічного забезпечення - Кіслєнков О. В. . На посаді з 2020 року.

Розклад роботи для читачів:

Пн – Чт:  10 -18

Пт:         10 -17

Сб, Нд:  вихідні.

Останній робочий день місяця – санітарний. 

telephone-handset тел.:  044 529 57 02

at-sign e-mail: kobu-80@ukr.net

home адреса: 01103, м.Київ, вул.Драгомирова, 8

 

структура1

Структура бібліотеки