Дар’я Данилко

Даря ДанилкоАНКЕТА

 1.  Прізвище імʼя та по-батькові кандидата: Данилко Дар’я  Василівна.
 2.  Рік і місце народження (вік до 40 років): 14.09.2002 р. м. Біла Церква, Київська обл.
 3.  Відомості про навчання: студент Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Факультет української філології, І курс.
 4.  Учасник літературних конкурсів:  ІІ місце у міському конкурсі читців-декламаторів на краще виконання творів Лесі Українки (2018р.) , ІІІ місце у міському конкурсі читців-декламаторів на краще виконання творів Василя Стуса (2018р.), ІІ місце у міському конкурсі читців-декламаторів на краще виконання творів Лесі Українки (2019р.), І місце у міському конкурсі читців-декламаторів на краще виконання творів Тараса Шевченка (2019р.), ІІ місце у міському етапі 8 Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка (2018р.) , ІІІ місце у міському етапі 7 Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка (2017р.), ІІІ місце у міському конкурсі читців-декламаторів на краще виконання творів Василя Стуса (2017р.)
 5.  Член літературних спілок, обʼєднань: Наукове фольклорне товариство імені Хрисанфа Ящуржинського, літературне об’єднання імені Миколи Бажана. 
 6.  Лауреат премій, конкурсів; не є лауреатом премій.
 7.  Жанр у якому працює автор: філософська ,любовна та патріотична лірика.
 8.  Перелік творів, опублікованих у періодичних виданнях, колективних збірниках:  науково-художній часопис «БОГОВИЦЯ» (27.03.2020 р.) «Життя міняється щоденно…», «До нього».
 9.  Перелік друкованих та електронних творів про авторів та їхні видань: немає.
 10.  Спільні заходи з бібліотекою (якщо такі є): немає.
 11.   Електронна адреса автора для звʼязку: dariadan1409@gmail.com