Наталія Садовська

1. Садовська Наталія Володимирівна;

2. 1989 р. н.; село Великі Пріцьки, Кагарлицького р-ну, Київської обл.;

3. Інститут масової комунікації при КНУ ім.. Тараса Григоровича Шевченка;

4. Учасник літературних конкурсів «Село моє, для мене ти єдине», «Поетична зима», «До чего же мир хорош», «Мавка», «Об’єднаймось, брати мої”, «Вірю в майбутнє твоє, Україно» та ін.

5. Член літературних спілок, об’єднань: Кагарлицька районна літературна студія «Зорі Придніпров’я», Великопріцьківська шкільна літературна студія «Золоте слово», літоб’єднання “Нове слово» при Національній спілці письменників України.

6. Призер Літературного турніру молодих авторів у поетичній номінації (2005 р., Національна спілка письменників України).

7. Жанр у якому працює автор: поезія, проза.

8. Публікувалася у періодичних виданнях «Кагарлицькі вісті», «Вісник Кагарличчини», «Рідне місто», «Веселка», колективному збірнику «Крила», автор поетичної та прозової збірки «Та, яка танцює в океані».

9. Відгуки про творчість та рецензійні статті про поетичний доробок публікувалися в Кагарлицькій районній газеті «Вісник Кагарличчини» та в Кагарлицькій міській газеті «Рідне місто»; рецензія Н.Вернигори, члена НСПУ на творчість Н. Садовської «В безмежний Вирій істини малої» в збірці «Та, яка танцює в океані».

10. Спільні заходи з бібліотекою: презентація книги «Та, яка танцює в океані», участь у літературних заходах та поетичних конкурсах.

11. Електронна адреса автора для зв’язку: Sadovskaya911@gmail.com