Валерія Андрущенко

1. Андрущенко Валерія Анатоліівна;

2. 1989 р. н., Німеччина, м. Нойштрельтс ;

3. Київський національний університет будівництва і архітектури;

4. Учасник літературних конкурсів: «Село моє, для мене ти єдине», «Поетична зима», «До чего же мир хорош», «Мавка», «Об’єднаймось, брати мої”, «Вірю в майбутнє твоє, Україно» та ін..

5. Член літературних спілок, об’єднань: Кагарлицька районна літературна студія «Зорі Придніпров’я», Великопріцьківська шкільна літературна студія «Золоте слово», літоб’єднання “Нове слово» при Національній спілці письменників України.

6. Лауреат премій, конкурсів: «Мавка» (м. Харків, 2005 р.), «Об’єднаймось, брати мої” (м. Київ, 2006 р.)

7. Жанр у якому працює автор: поетична лірика.

8. Публікувалася у періодичних виданнях «Кагарлицькі вісті», «Вісник Кагарличчини», «Рідне місто», «Веселка», колективному збірнику «Крила», автор поетичної збірки «В обіймах світу».

9. Відгуки про творчість та рецензійні статті про поетичний доробок публікувалися в Кагарлицькій районній газеті «Вісник Кагарличчини» та в Кагарлицькій міській газеті «Рідне місто»; рецензія Н.Вернигори, члена НСПУ на творчість В.Андрущенко «Слова, що зібрані в суцвіття» в збірці «В обіймах світу».

10. Спільні заходи з бібліотекою: презентація книги «В обіймах світу», участь у літературних заходах та поетичних конкурсах.

11. Номер тел. автора для зв’язку: 095 241 63 17.

 

 

 

 

 

1.     Андрущенко Валерія Анатоліівна;

 

2.     1989 р. н., Німеччина, м. Нойштрельтс ;

 

3.     Київський національний університет будівництва і архітектури;

 

4.     Учасник літературних конкурсів: «Село моє, для мене ти єдине», «Поетична зима», «До чего же мир хорош», «Мавка», «Об’єднаймось, брати мої”, «Вірю в майбутнє твоє, Україно» та ін..

 

5.     Член літературних спілок, об’єднань: Кагарлицька районна літературна студія «Зорі Придніпров’я», Великопріцьківська шкільна літературна студія «Золоте слово», літоб’єднання “Нове слово» при Національній спілці письменників України.

 

6.     Лауреат премій, конкурсів: «Мавка» (м. Харків, 2005 р.), «Об’єднаймось, брати мої” (м. Київ, 2006 р.)

 

7.     Жанр у якому працює автор: поетична лірика.

 

8.     Публікувалася у періодичних виданнях «Кагарлицькі вісті», «Вісник Кагарличчини», «Рідне місто», «Веселка», колективному збірнику «Крила», автор поетичної збірки «В обіймах світу».

 

9.     Відгуки про творчість та рецензійні статті про поетичний доробок публікувалися в Кагарлицькій районній газеті «Вісник Кагарличчини» та в Кагарлицькій міській газеті «Рідне місто»; рецензія Н.Вернигори, члена НСПУ на творчість В.Андрущенко «Слова, що зібрані в суцвіття» в збірці «В обіймах світу».

 

10.                       Спільні заходи з бібліотекою: презентація книги «В обіймах світу», участь у літературних заходах та поетичних конкурсах.

 

11.                        Номер тел. автора для звязку: 095 241 63 17.