Digital Labs: професіонали у сфері культури

HoE-collage-12-Digital-Labs-CultureМи прагнемо, щоб у людей, які розвивають українську культуру, був доступ до найсвіжіших знань. Щоб вони знали, що відбувається у мистецькій сфері в Україні, та могли запозичити щось із досвіду ЄС та Великої Британії. Ми мріємо про простір, де лідери культури будуть знайомитися, працювати над проєктами та надихатися роботою більш досвідчених колег, і тому проводимо ці онлайн-лабораторії. 

Ви дізнаєтеся про ефективні рішення від практиків з ЄС, Великої Британії та України. Разом з іншими учасниками знайдете нові ідеї, придумаєте, як втілити їх у своїй роботі, та представите результат. Експерти будуть поруч, щоб скерувати та порадити. Автори найкращих проєктів отримають до 500 євро на професійний розвиток. 

Ми повідомляємо про нові конкурси для онлайн-лабораторій кілька разів на рік. Стежте за оновленнями в соцмережах або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити.

Це для того, щоб дізнатися про європейську перспективу

Під час онлайн-лабораторії, окрім лекцій українських колег, ви можете послухати про досвід ЄС та Великої Британії. Дізнатися, як продюсують кіно на відомих студіях у Франції, як альтернативні театральні колективи з Німеччини збирають повні зали, як видавництва з Великої Британії оцінюють портфоліо іноземних ілюстраторів, та зрозуміти, як створювати спільні проєкти.

Це для навчання у професіоналів з ЄС, Великої Британії та України

У нас викладають практики, що побудували успішну кар’єру й мають цінні інсайди. Під час персональних менторських сесій ви зможете поставити запитання та почути думку експертів щодо свого проєкту. Щоб ви вільно спілкувалися з лекторами з ЄС та Великої Британії, ми запрошуємо перекладачів.

Це для того, щоб одразу застосувати знання на практиці

Ви створите проєкт, який зможете використати в роботі. Видавці дитячої літератури готували презентації про компанії для міжнародних книжкових ярмарків, ілюстратори оновлювали портфоліо, щоб залучити клієнтів з-за кордону, музичні менеджери працювали над річною стратегією розвитку проєкту. Для майбутніх онлайн-лабораторій ми підготували такі ж цінні практичні завдання.

Це для творчих: від режисерів театру до ілюстраторів

Ми організовуємо навчальні подорожі для фахівців з театрального мистецтва, музики, літератури, дизайну, моди, кіно, сучасного танцю, музейної та архівної справи, культурної спадщини, реставрації та інших секторів. Щоб подати заявку, потрібна мотивація і щонайменше три роки роботи в галузі.

Коротко про програму

Онлайн-лабораторія збирає представників сфери культури з усієї України, щоб за підтримки досвідченіших колег зрости професійно та дізнатися більше про свою галузь. 

За дев’ять днів ви надихнетеся лекціями та воркшопами експертів з ЄС, Великої Британії та України й розробите проєкт, який допоможе вам у роботі. Додаткова мотивація викластися на повну — стипендії, які отримають автори найсильніших ідей.

Вичерпно про умови програми

Завантажте документ, щоб знайти вичерпну інформацію про онлайн-лабораторію.

Інструкції для учасників конкурсу Digital Labs для фешн-дизайнерів

Інструкції для учасників конкурсу Digital Labs для починаючих менеджерів танцювальних колективів

Якщо у вас залишились питання — пишіть

Більше про команду

Тривалість

Дев’ять днів:

  • Чотири дні лекцій і воркшопів.
  • Чотири дні самостійної роботи над проєктом і консультації з менторами.
  • Один день презентації проєктів.

Кількість учасників

До 10, щоб було комфортно спілкуватися та кожен отримав персональні поради від ментора.

ДЖЕРЕЛО