Dezanove Minutos – Дев’ятнадцять хвилин

photo1638520582(4)

#USE_IT_OR_LOSE_IT

#використовуй_або_втрать

«Dezanove Minutos» Jodi Picoult – «Дев’ятнадцять хвилин» Джоді Піколт (португальською мовою).

За дев’ятнадцять хвилин можна постригти газон перед будинком, або пофарбувати волосся, або спекти коржі до сніданку. За дев’ятнадцять хвилин можна зупинити землю або зістрибнути з неї. За дев’ятнадцять хвилин можна отримати помсту.

Стерлінг – провінційне сонне містечко в штаті Нью-Гемпшир. Одного разу його тихе життя порушують постріли в старшій школі. І щоб пережити цю подію, недостатньо добитися торжества правосуддя. Для жителів Стерлінга назавжди стерлася грань між правдою і вигадкою, добром і злом, своїм і чужим. Джозі Кормьє, дочка судді, могла б бути цінним свідком звинувачення, але не пам’ятає того, що сталося у неї на очах, а ті факти, які пояснюються в ході розгляду, кидають тінь провини як на школярів, так і на дорослих, руйнуючи навіть найміцніші дружні та сімейні зв’язки. Роман «Дев’ятнадцять хвилин» ставить прості питання, на які немає простих відповідей. Чи можна не знати власну дитину? Що значить бути не таким, як усі? Чи виправданим є бажання жертви завдати у відповідь удар? І кому вершити суд, якщо хто-небудь з нас взагалі має право судити іншого?

Історія йде з флешбеками в минуле, з самого народження Пітера, його навколишній світ, змушує читати і читати далі, дізнаючись нові факти цієї історії. І хто взагалі винен у трагедії? Батьки, однокласники або сам хлопчик? Книга про людей, які змушені носити маски, за якими приховують справжні почуття, і то до чого це може привести. Підіймаються проблеми нашого озлобленого суспільства і сучасних сімей, взаємин між батьками і дітьми, а також однокласників з однокласниками.

Jodi-PicoultКнигу американської письменниці Джоді Піколт, «Дев’ятнадцять хвилин» португальською мовою, Ви можете знайти в нашій бібліотеці.

Біографічна довідка: Джоді Піколт (19 травня 1966) – американська письменниця. Автор бестселерів за версією «Нью-Йорк Таймс». У 2003 році отримала премію The New England Bookseller Award в галузі художньої літератури.

Життя цієї письменниці – реальне втілення американської мрії: безхмарне дитинство, щаслива юність, вдале заміжжя, радощі материнства і заслужений творчий успіх, який прийшов не відразу, але став приголомшливим. Сьогодні купити книги Джоді Піколт можна у будь-якому куточку планети. Мільйони шанувальників штурмують книжкові магазини у пошуках чергового шедевра від улюбленого автора. Майже кожен твір Джоді Піколт стає бестселером і розширює коло поціновувачів її таланту. Книги перекладені більш ніж тридцятьма мовами і видані у 35 країнах світу. Письменниця нагороджена низкою престижних літературних премій, у тому числі спеціальною премією Американської асоціації бібліотекарів за позитивний вплив творів на підлітків.