3 грудня 2019 – Всеукраїнський день добрих справ!

БезымянныйЩедрий Вівторок — Всеукраїнський день добрих справ у рамках глобального руху Giving Tuesday. Цього дня мільйони людей у понад 154 країнах світу влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах із закликом робити добрі справи.

У 2018 році Україна вперше приєдналась до міжнародної благодійної спільноти і стала 154-ю країною, яка долучилась до Giving Tuesday. Вперше Всеукраїнський день добрих справ відбувся 27 листопада 2018 року. У 2019 році Всеукраїнський день добрих справ відбувається 3 грудня.

Giving Tuesday щороку припадає на вівторок після Дня подяки. Ідея благодійного руху виникла у США, 2012 року. За час існування ініціативи до неї долучились понад 150 країн. Тільки у 2017 році Giving Tuesday у світі зібрав через онлайн-інструменти понад $300 млн та забезпечив 250 млн благодійних подарунків.

До руху #GivingTuesday щороку долучаються мільйони учасників із власними ініціативами на користь благодійних організацій або громади і розповідають про це у соціальних мережах. До ініціативи в країнах-учасницях приєдналися відомі актори, музиканти, політики, а також понад 300 тисяч комерційних і некомерційних організацій. Серед компаній, що долучились до Giving Tuesday: Microsoft, PayPal, Tinder, Bitcoin, Skype, Sony та багато інших.

#GivingTuesday — це відкрита платформа для співпраці некомерційного сектора, бізнесу, ЗМІ та місцевих громад.