29 серпня – День пам’яті захисників України

изображение_viber_2019-08-29_12-32-5929 серпня Указом № 621∕2019 року Президентом України Володимиром Зеленським установлено  День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цю дату було обрано тому, що саме 29 серпня 2014 року – день, коли на Сході України загинула найбільша кількість українських військових. Символом цього Дня обрано соняшник.

Працівники цього дня ведуть тематичні бесіди біля книжкової виставки «Свою Україну любіть», та проводять бібліографічні огляди видавничої діяльності КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» для  користувачів нашої бібліотеки про події п΄ятирічної давності…

Сучасне Українське козацтво : методико-бібліографічні матеріали із серії «Земля з українськими думками» / [уклад. Н. О. Кліменко]; КЗ КОР «КОБЮ». – К., 2017. – 33 с.

Дмитро Вишневецький – очільник українського козацтва : до 500-річчя від дня народження першого гетьмана українського козацтва Дмитра Вишневецького і до Дня захисника України : інформаційна довідка / уклад. Л. О. Соколовська; Київська обласна бібліотека для юнацтва. – Київ, 2017. – 16 с. (Земля з українськими думками).

Тернистий шлях до Незалежності : із циклу заходів до 25-річчя Незалежності України : історико-патріотична довідка / уклад. Л. О. Соколовська;  Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2016. – 34 с. Історико-патріотична довідка містить історичну інформацію про здобуття Україною незалежності, збройні сили України,  історія українських державних символів,  української гривні та конституції України. Також подані Укази Президента та постанови Верховної Ради України що стосуються теми довідки. Видання містить, за даною темою, рекомендаційні списки літератури та статей у періодичних виданнях наявних у фондах бібліотеки.

Революція гідності : методико-бібліографічні матеріали / [уклад. Н. О. Кліменко]; Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2015. – 48 с. Видання підготовлене до Дня Гідності та Свободи в Україні, окреслює важливі моменти подій, що стали причиною політичних змін в Україні. Інформація розрахована на широке коло читачів.

«Українська армія: відродження» : інформаційно-методична довідка / [уклад. Н. О. Кліменко]; Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2015. – 30 с.
Інформаційно-методична довідка, складена до Дня Збройних сил України. Містить основні дані про історію, склад та реформування української армії. Бібліографічна частина представляє читачеві перелік рекомендованої літератури.

Віртуальна виставка «Характерництво та бойове мистецтво козаків», до Дня українського козацтва та Дня захисника України – 14 жовтня.

изображение_viber_2019-08-29_12-32-57 изображение_viber_2019-08-29_12-33-02 изображение_viber_2019-08-29_12-33-03