22 квітня − Міжнародний день Землі!

dsdtcrfМіжнародний день Землі, який відзначається 22 квітня, можна сміливо назвати самим глобальним святом на нашій планеті. Це свято підтримується Організацією Об’єднаних Націй, оскільки воно спрямоване на збереження загального місця проживання всіх людей.

Саме ж свято в 1970 році започаткував американський сенатор Гейлорд Нельсон. Раніше свято відзначалося лише в США, але дуже швидко його популярність стала планетарною.

День Землі — це своєрідна масштабна акція, спрямована на привернення уваги всіх людей до існуючих і ймовірних проблем нашої планети. Більшість з них стосуються питань охорони навколишнього середовища, глобального потепління, збереження рослинності на планеті і т.д. У зв’язку з цим одним з основних заходів цього свята вважається озеленення вулиць, міст, країн тощо. Також це свято відзначається для того, щоб звернути увагу людства на те, що багатства Землі потрібно берегти, щоб передати їх наступним поколінням людей.

Київська обласна бібліотека для юнацтва долучилась до Міжнародного дня Землі шляхом озеленення території навколо бібліотеки силами своїх співробітниць.

20160422115440

Таким чином КОБЮ бере участь у Всеукраїнській екологічній акції “Зробимо Україну чистою разом”, яка стартує 23 квітня 2016 року.

Також, на базі бібліотеки пройшла  відкрита дискусія для користувачів за темою: «Екоїст чи егоїст?», якій передував показ документального фільму каналу National Geographic Channel «Битва за Чернобыль». Наостанок пройшла презентація тематичних матеріалів екологічного спрямування. 

2014-11-13