Інфраструктурні гранти

HoE-collage-3Інфраструктурні гранти фінансують техніку, що допоможе культурним організаціям втілювати нові проєкти для спільноти міста. Прості речі, на які так часто не вистачає грошей: комп’ютери, планшети, смартфони, відеокамери, фотоапарати, мікрофони, програми для творчості та навчання. Матеріальні речі, що створять базу для піднесеного — сучасної культури.

Відеокамера та мікрофон перетворять міський театр на простір для експериментів для акторів та місце, де жителі міста будуть проводити вихідні за переглядом сучасних театральних постанов. Новий потужний ноутбук зробить із сільського клубу сцену для лекцій агентів змін та альтернативу вечірнього перегляду телевізору для селян. Віримо, що часто для таких перетворень бракує лише ресурсів, тож готові виділити до 9 000 євро на техніку вмотивованим культурним організаціям із чітким планом дій. 

Ми проводимо конкурси для інфраструктурних грантів один раз на рік — весною. Слідкуйте за нами у соцмережах або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити.

Це для того, щоб зробити життя містян та селян більш насиченим

Ми підтримуємо ініціативи, створені з думкою про спільноту. Такі, що вирішують питання як провести дозвілля, додають нові місця на мапу подій міста, створюють можливості для творчості та поступу. Регіонам особливо не вистачає ресурсів для розвитку культури, тож перевагу отримають організації з областей.

Це для організацій, що визначають культурне життя у своєму місті

Ми прагнемо підтримати організації, що багато важать для місцевої культури — допомогти їм робити ще більше та якісніше. Бібліотеки, артпростори, музеї, будинки культури та гуртки зможуть придбати техніку, щоб втілити новий амбіційний проєкт або вийти на новий рівень з поточними подіями.

Це для придбання техніки, що допоможе втілити не один важливий проєкт

Оберіть техніку, що не один рік буде допомагати вам втілювати великі ідеї. Щось, універсальне та що постійно буде в ужитку. Наприклад, ноутбук, за яким ваша команда розробить курс з історії кіно та з якого лектори курсу будуть демонструвати презентації.

Джерело