Інформаційні матеріали від Представництва Європейського Союзу

IMG_5000КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» отримала від  Представництва Європейського Союзу в Україні  інформаційні матеріали, які допоможуть у проведенні тематичних публічних заходів .

Користувачі можуть ознайомитися із такими виданнями:

  1. Брошура «Європа-Гра» Європа в великому та малому, в історії та мріях. У цій книжці молодим користувачам бібліотек пропонується у формі гри більше дізнатися про історію, сучасність, європейські цінності, принципи, можливості, які надає ЄС Україні.
  2. Брошура «Тремоло та його європейська місія». Ця весела книжечка розповідає школярам про історію ЄС, інституції та органи ЄС, Європейський парламент.
  3. Книга «Європа у 12 кроках і опис». У брошурі розповідається про причини створення ЄС, що він уже дав своїм громадянам, яке майбутнє очікує на євро та ін..
  4. Брошура «Паспорт Європейського Союзу». Брошура зроблена у формі паспорта, у ній, навіть, є місце для фото. Читач може отримати цікавц інформацію про кожну країну-члена ЄС.
  5. Брошура «Відкрий для себе Європу».  Читачу надається можливість відкрити для себе Європу: дізнатися про клімат, мови, історію, економіку, діяльність основних європейських інституцій  і,  наприкінці, перевірити знання,  відповівши на запитання вікторини.
  6. Брошура «Європейський Союз-Україна». Як працює ЄС, що таке Європейська політика сусідства, Східне партнерство, які основні засади Угоди про асоціацію – ці та інші питання розглядаються у  брошурі.
  7. Брошура «Асоціація ЄС – Україна: що це дає Вам».  Це короткий перелік переваг, які дає Угода про Асоціацію Україні та кожному її громадянину.
  8. Брошура «Європейський Союз. Що це таке і що він робить». Брошура пояснєю: чим займається ЄС, розкриває суть 35 напрямків діяльності ЄС та розповідає про діяльність офіційних інституцій ЄС.
  9. Брошура «Навчайся в Європі» дає коротку інформацію про освітні програми, гранти та стипендії Європейського Союзу та держав-членів ЄС.
  10. Плакат «Європейський Союз».

Kуточок Європейського Союзу - це нова унікальна можливість для бібліотек надати молоді можливість дізнатися більше про Європейський Союз. 

IMG_5002

IMG_5004