Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні

OLYMPUS DIGITAL CAMERA 15 березня 2019 року на базі Сумської обласної бібліотеки для дітей відбувся  тренінг в рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні». Організатор заходу – Представництво Європейського Союзу в Україні. Цей проект допомагає обласним бібліотекам для дітей та юнацтва, районним бібліотекам та бібліотекам в ОТГ України отримати інформаційні матеріали та публікації  Представництва ЄС в Україні, стати учасниками тренінгів з питань ЄС, отримати підтримку у проведенні тематичних публічних заходів у бібліотеці та громаді.

Тренінг відвідала завідуюча відділом обслуговування користувачів Київської обласної бібліотеки для юнацтва Шмідт О.О.  Також учасниками цього заходу були представники бібліотек Сумської, Чернігівської, Полтавської, Харківської, Луганської областей. На початку заходу бібліотечні працівники Сумської обласної бібліотеки для дітей провели цікаву та змістовну екскурсію своїм закладом.

Перед присутніми виступив Денис Черніков, керівник проекту  та  представник Парламентської експертної групи, який надав розгорнуту інформацію про співробітництво Європейського Союзу з Україною та інформаційні ресурси Представництва ЄС (youtube канал, фейсбук, твітер), інструменти, доступні для бібліотек на онлайн-платформі  https://euroquiz.org.ua .  Радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні Вікторія Давидова  презентувала проекти та можливості для молоді, підлітків, що впроваджує Представництво ЄС.  Людмила Кудіна, координатор проекту та представник Громадської організації «Молодіжна Альтернатива»  надала присутнім інформацію про нові друковані видання для куточків Європейського Союзу в  бібліотеці та рекомендувала щодо їх розміщення.

Насамкінець, бібліотечні працівники отримали сертифікат, який засвідчує успішну участь в тренінгу в рамках проекту “Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні”

Завдяки таким заходам бібліотеки України мають унікальну можливість отримати потрібну літературу та поширювати інформацію через проведення масової та індивідуальної роботи про ЄС, його закони, різні освітні, культурні, економічні та інші програми, а також стати волонтером представництва ЄС в Україні.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA