Єднаймо душі словом Кобзаря

taras 9 березня українці  відзначили 204-й день народження  сина України, геніального поета, письменника, художника  Тараса Григоровича Шевченка.

Баришівська центральна районна бібліотека для дорослих та Баришівська районна бібліотека для дітей долучилися до загальноукраїнського поетичного флешмобу «Молодь читає Шевченка», який започаткований Тернопільською обласною бібліотекою для молоді. Мета даного проекту:  вшанування пам’ яті великого Кобзаря, залучення молоді до популяризації творів поета.

В районній бібліотеці для дорослих оформлена книжково-ілюстративна виставка «Тарас Шевченко – світова наша слава». Вірш Т.Г. Шевченка «Розрита могила», який написаний на баришівській землі, прочитала читач бібліотеки Валентина Шостак.

Працівники  Баришівської районної бібліотеки для дітей  організували флешмоб спільно з учителем української мови та літератури Л.В.Євдокименко та учнями 10-Б класу Баришівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.Зерова ( на фото). Були прочитані поетичні рядки з таких творів: «Розрита        могила», В.Биба, «Гайдамаки» , М.Бородавка, «Сон», В.Яценко, «Доле,де ти», Д.Матюха, «Минають дні», К.Лухтай, «Муза»,О.Арсененко, «Минули літа молодії…», В.Гаращенко, «Якби з ким сісти хліба з’їсти », Т.Макода, «Зійшлись,побрались…», Б.Бурдун, «Сон»,В.Іващенко, «Сонце заходить», М.Луцько, «Причинна», О. Мороз.

До шевченківських днів у бібліотеці відкрито книжкову виставку «Тарас Шевченко: стежки до пізнання творчості».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA