Я звідси родом…

IMG_7497[1]   Матеріал поданий без змін

В рамках проекту «Сузір’я літературних імен Києво-Святошинщини» в Києво-Святошинській центральній районній бібліотеці для дорослих  відбулася презентація книги поетичних творів Володимира Кожем’яченка «Я звідси родом…».

До поетичної збірки увійшли ліричні та публіцистичні вірші, а також слова авторських пісень. Свою першу книжку уклав досвідчений юрист, представник найбільш творчого в юстиції фаху – адвокатського Володимир Йосипович Кожемяченко.

На зустрічі були присутні учні шкіл міста, члени клубу «Вишнівська осінь», читачі бібліотеки.

Володимир Кожемяченко народився на Поліссі у с. Соснівка Іванківського району. Соснівська восьмирічка, згодом – Катюжанське сільське професійно-технічне училище. На дозвіллі грав у вокально-інструметальному ансамблі. Спроби поетичного пера починалися під час служби в армії. Проте майбутнім фахом було визначено правознавство. У 1979 році автор вступає до Харківського юридичного інституту. Після закінчення у 1983 році отримав кваліфікацію юриста та повернувся на Київщину, де працював суддею, а згодом – адвокатом. З 1986 року і донині автор проживає у селі Святопетрівському Києво-Святошинського району. Саме тут з під його пера з’явилось на світ більшість творів і частину з них автор подає на розсуд читача.

   Присутні с задоволенням прослухали вірші в авторському виконанні, а на кінець Володимир Йосипович взяв в руки гітару і запалив всіх присутніх співом своїх пісень. Згадував автор і своїх рідних, часи минувшини і сьогодення. Вірші Володимира Кожем’яченка позначені глибоким змістом, у них яскраво проявляється самобутність та неповторність, щира любов до своєї малої Батьківщини, до мальовничого Полісся, де народився автор.

 Він також відповів на численні запитання присутніх. Під час зустрічі панувала щира і невимушена атмосфера. Тож всі присутні отримати задоволення, емоційний заряд, естетичну насолоду. Наприкінці бібліотекар Ніна Івасенко виступила зі словами подяки і побажала автору творчої наснаги, довголіття, яскравих вражень і нових творчих досягнень.

IMG_7492[1]

IMG_7494[1]

IMG_7512[1]

IMG_7516[1]