Що пропонують бібліотеки Київщини в умовах карантину.

kobu40-e1581939474234

КОБЮ – 40 років. Акція “З любов’ю до моєї бібліотеки: роки співпраці”

Матеріал поданий без змін

Баришівська централізована бібліотечна система відділу культури та туризму пропонує перегляд бібліографічного покажчика «МАЙСТРИ ЛІТЕРАТУРНОГО СЛОВА БАРИШІВЩИНИ» бібліографічний список творів В. Богаєвського, та список літератури про нього у газетах і журналах.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3111282952270678&id=1678981342167520&__tn__=K-R

Бориспільська міська централізована система викладають власні відео, та списки літератури, що є у фонді бібліотеки  https://www.facebook.com/biblio.boryspil/

 Блог «Білоцерківщина бібліотечна» до  85-річчя з дня народження Вадима Дмитровича Крищенка розмістив цікаву інформацію «Коли життя продовжене у пісні».

Діє відеофлешмоб  «Карантин…, а  я  читаю» за участю Академії розвитку інтелекту Smartum Україна, яке розробили працівники відділу методичної і бібліографічної роботи Білоцерківської центральної районної бібліотеки (#карантинаячитаю#). 

Богуславська ЦБС, Васильківська ЦБС на своїй сторінці розмістила інформацію про проект «Всеукраїнська школа онлайн», у пості є помітка 47 осіб і сторінок інших бібліотек. https://www.facebook.com/profile.php?id=100010887015553

 Ірпінська міська ЦБС розмістила власне відео нових надходжень «Візьми собі на замітку. Бо карантин не вічний!» https://www.facebook.com/biblioteka.irpin/

ЗБІЦ м. Славутича продовжує свою роботу в режимі онлайн.
Фахівцями бібліотеки 31.03.2020 року розпочато цикл онлайн-зустрічей із знайомства з книгами, які доступні в фонді Славутицької ЦБС.

Окрім того, на період карантину, фахівці ЗБІЦ почергово шиють захисні маски на обладнанні, яке придбане за кошти виграного гранту для творчої Handmade студії.

https://www.facebook.com/info.zbic/

Для користувачів представлений список власних корисних он-лайн посилань ресурсів ЗБІЦ https://www.facebook.com/info.zbic/

Бібліотечно-інформаційний Центр для дітей та юнацтва м. Славутич представив для своїх користувачів власну віртуальну виставку «Книги-ювіляри 2020».

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=8GjmXTZFxrk&feature=emb_logo&fbclid=IwAR0eAiv5Yoe8A7f2vUggOZEmmwG6_0EuaUOk4ADSzCSy

Володарська, Вишгородська, Києво-Святошинська, Обухівська, Ставищанська ЦБС, Броварська, Кагарлицька міська бібліотека, Студениківська   сільська бібліотека розміщують пізнавальні відео про музеї світу, визначні бібліотеки, віртуальні екскурсії, популяризують книгу і читання.

Бібліотеки Київської області публікують офіційну інформацію та поради з правил поведінки на період карантину у країні, популяризують творчість українських і світових письменників тощо.