Щорічна книжкова ярмарка до Дня Знань

IMG_9970З 27 по 30 серпня в Українському домі відбулась велика книжкова виставка до Дня Знань, яку відвідала зав. відділом комплектування Яворська Н.В. Організатором цієї виставки є Державне підприємство “Український Дім  за підтримки та під патронатом Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

Книжкова виставка-ярмарок в Українському домі на Європейській площі – це передусім яскрава подія в інтелектуальному та духовному житті країни. За час свого існування вона стала відомим, популярним заходом, як для спеціалістів даної галузі так і для книголюбів України. На ній завжди широко представлено літературу на будь які смаки та уподобання – художню, наукову, довідкову, історичну, краєзнавчу, подарункові видання за ціною виробника, альбоми про мистецтво, антикварні книжки, періодику, музичну літературу та інш. В літературному салоні можна було поспілкуватися  як і з відомими письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями.

На ярмарці презентувала свої нові твори відома поетеса, заслужений діяч мистецтв, кавалер ордена “За заслуги III ступеня”, почесна гостя нашої бібліотеки Ганна Чубач. Частину своїх творів талановита поетеса подарувала бібліотеці, серед яких книга “Хустка тернова” – це щира сповідь ніжної душі і мудрого серця, книжка катренів “Мої центурії”, лірична збірка “Серед зневір та сподівань”.

IMG_9953

 На фото: зав.відділом комплектування Яворська Н.В. із заслуженим діячем мистецтв Ганною Чубач.

Заслуговувала уваги на виставці і книга молодої авторки Тетяни Лєбєдєвої  “Бандерівка” . Тетяна Лєбєдєва – росіянка, за сімейними обставинами опинилась в Києві і звідси спостерігала за подіями в Україні. Несправедливість російської політики і брехня російських ЗМІ змусили її висловитися – у художній формі описати те, що вона бачила на власні очі, і те, що пережили за останній рік українці.

IMG_9967

На фото Т.Лєбєдєва підписує свою книгу для бібліотеки.

Презентувало свої нові видання і Київське видавництво “Криниця”, головним редактором якого є талановита письменниця, член  національної спілки письменників України Тетяна Василівна Майданович.Іі книга “Відверта розмова, духовна правда про людську душу” розкриває глибину почуттів Любові і тривоги, якими пронизаний весь твір. Тетяна Василівна, як письменниця, літератор вболіває за долю сучасних бібліотек і від своєї щирої душі намагається допомогти їм, даруючи книжки, які нещодавно вийшли друком у видаництві “Криниця”.

IMG_9959

На фото: Т.В.Майданович передає в дар бібліотеці нові видання.

IMG_9963

Дарування журналів “Країна” нашій бібліотеці.