Щоб стала вільна й сильна Україна, ми скажемо всі разом: «Ні – війні»

IMG_4207Обласний фотомарафон “Бібліотечна молодь в об’єктиві”

В центрі уваги працівників бібліотек Яготинщини завжди була і є робота з юнацтвом по популяризації знань щодо розбудови державності України, відродження національних традицій, розвитку культури молоді, виховання патріотизму  шляхом проведення різноманітних заходів особливо в умовах війни. Саме на таких заходах молодь долучається до героїчного минулого свого народу, вчиться розрізняти справжні життєві цінності, розвивається духовно та інтелектуально.

З нагоди  Дня Української Державності працівники Яготинської центральної бібліотеки для дорослих провели історичну годину «Щоб стала вільна й сильна Україна, ми скажемо всі разом: «Ні – війні», акцентувавши увагу  на тому, що Українській державності не 30, а понад тисяча років – з моменту заснування столиці Київської Русі – Києва. Присутні користувачі юнацького відділу активно обговорювали сьогоднішні події в Україні та згадували історичні подвиги наших предків. Адже  історія здобуття Україною незалежності складна і тривала, тому знати її, зберегти її, збудувати міцну державу – наш святий обов’язок перед попередниками, які були джерелом української державності та залишили нам у спадок любов до Батьківщини, кращі риси народної душі, національного характеру.

Також працівники Яготинської центральної бібліотеки для дорослих  розробили та виготовили власноруч лепбук «Конституція – основний закон України».

У ньому можна знайти інформацію про структуру Конституції, попередників сучасної Конституції України, цікаві факти про Конституцію України та про Конституції світу, зможете пройти квест-тест «Шлях української Конституції».

Зчитавши QR-коди, розміщені в нашому лепбуці,  за допомогою телефону можна переглянути Конституцію України онлайн, познайомитись з Конституцією братів Капранових у коміксах, перевірити свої знання та навіть пограти в антикорупційну гру «Слідство веде НАБУ».

20220727_110502

20220727_105738

20220727_105729

IMG_4237

IMG_4249

IMG_4195

IMG_4196