ХI Весняний Київський «Книжковий Медвін»

P101083224-26 березня 2017 року в НСК «Олімпійський» відбувся ХI Весняний Київський «Книжковий Медвін», на якому були представлені близько 80 учасників.

   24 березня Працівники Київської обласної бібліотеки для юнацтва відвідали книжковий ярмарок з метою ознайомлення з кращими зразками  вітчизняної продукції, а також з метою спілкування з представниками українських видавництв, таких як  всеукраїнський Молодіжний  інформаційно-аналітичний журнал «Стіна», співучасниця та координатор проектів якого Костильова Наталя Валеріївна подарувала для  користувачів нашої бібліотеки 20 примірників журналів.

    Корисним  видалось спілкування з представником видавництва «Київська криївка» Світланою  Павліченко, яка запропонувала  звернутись до їхнього видавництва з листом-проханням для подальшого  безкоштовного відбору  літератури.

      Також на гостей ярмарку чекали цікаві зустрічі з Братами Капрановими, письменниками: Ірен Роздобудько,Андрієм Кокотюхою, учасниками літературного об‘єднання «Свідки слова», презентація поетичних книг Юрія Кириченка на тему «Книга – душі світанок», презентація збірки сучасних байок Т.Романичук «Соловей і зозуля. Від Езопа до сьогодення».

     Завідувачка відділу комплектування та обробки літератури Яворська Н.В. надала інтерв’ю журналістці каналу АТР  Озерчук Лялі  про сьогоднішні проблеми комплектування книжкових фондів бібліотек та можливості безкоштовного придбання  літератури на книжкових ярмарках. 

P1010838IMG_2388

P1010846P1010844

P1010839

P1010830