Хочу бути красивою – буду!

IMG_9062[2]КОБЮ – 40. Акція “З любов’ю до моєї бібліотеки: роки співпраці”

Матеріал поданий без змін

Ми часто чуємо: жінка красива у будь-якому віці. Так і є! Але передусім жінка має бути здоровою. Бути здоровим і прожити до глибокої старості мріє кожен, або майже кожен. Але чи всі готові прикладати якісь зусилля, відмовитися від улюблених звичок, вдаватися до фізичних навантажень? Якою ж має бути мотивація, щоб бажання зберегти здоров’я перетворилося в дію? У якому віці варто потурбуватися за своє здоров’я, щоб воно не підвело і дозволило довго жити? У 20 років? У 30? Пізніше? Або коли дадуть про себе знати перші проблеми?

Щоб відповісти на ці запитання до Києво-Святошинської центральної бібліотеки для дорослих завітала блогер, фітнес-тренер, письменниця Вікторія Корольова. Зустріч була організована за допомогою Вишнівського ініціативного простору «Діємо разом».

Вікторія – автор книги «Завжди королева» про тренування в будь-яких умовах і збірки віршів «Почуття і думки», творець комплексної спортивної програми «антиейдж», яка включає в себе, як спортивні тренування за власною методикою, так і інші аспекти для підтримки молодості і здоров’я.

Вікторія Корольова розповіла, як тренуватися, свої топ-7 секретів жіночого щастя. А також як виглядати завжди привабливою та бути коханою.

В кінці свого виступу Вікторія провела розіграш свої книг і фонд нашої бібліотеки поповнився збіркою поезії «Почуття і думки».   

IMG_9055[1]

IMG_9056[1]

IMG_9057[1]

IMG_9065