“Хай буде все небачене побачено…”

15 січня 2020 року до КЗ КОР  “Київська обласна бібліотека для юнацтва”завітав історик, краєзнавець, дослідник  Тимошенко Валентин Степанович та подарував для нашої установи двотомне видання своєї дослідницької праці  “Всі дороги ведуть в  Козаровичі”.зображення_viber_2020-01-16_11-59-29

Це документально-художнє видання  -  спроба показати історію села Козаровичі Вишгородського району Київської області через призму власних краєзнавчих досліджень, проведених на теренах села та за його межами.

Автору вдалося  віднайти нові факти, які досі не були широко відомими, зібрати унікальні світлини, встановити причинно-наслідкові зв’язки між подіями, розділеними цілими епохами, повернути до життя імена і біографії представників декількох поколінь  козаровичан.

Також у збірку  включено спогади сільських жителів та вихідців із села, публікації  у засобах масової інформації, документи з архівів, що стосуються найдраматичніших сторінок історії Коззаровичів в буремні роки колективізації, розкуркулення та репресій.

Видання уперше знайомить читачів з архівно-судовими справами репресованих мешканців Козаровичів.

Книга збагачена літературними замальовками, віршами, історичними світлинами, картами села.

Видання розраховане на широке коло  читачів і стане у нагоді краєзнавцям, учителям і школярам, студентам і журналістам, усім, хто цікавиться історією рідного краю й України.