Фонди українських бібліотек потребують актуалізації в умовах агресії рф – МКІП

289330529_5767446779951923_6954019061805100908_nУ Міністерстві культури та інформаційної політики України вважають, що бібліотечні фонди потребують актуалізації в умовах збройної агресії російської федерації. Про це йшлось на відкритому засіданні Ради з питань розвитку бібліотечної справи, повідомляє МКІП у Телеграмі.

Протягом майже двох годин члени ради обговорювали результати опитування щодо стану фондів публічних бібліотек, проведеного фахівцями НБУ імені Ярослава Мудрого, і застосування рекомендацій щодо актуалізації бібліотечних фондів у зв’язку зі збройною агресією рф проти України.

На засіданні також обговорили актуальні потреби користувачів бібліотек. До відкритого засідання долучилися учасники з різних областей, зокрема й фахівці, які перебувають у найгарячіших точках України: Донецькій, Луганській, Херсонській, Харківській, Миколаївській областях. Засідання відбулося за ініціативи Міністерства культури та інформаційної політики України та Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Станом на сьогодні загальний фонд публічних бібліотек України складає майже 154,5 млн одиниць.

Як повідомив 23 червня перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський -  у Херсоні російські війська захопили обласну універсальну наукову бібліотеку імені Гончара.

Джерело