ФЕСТИВАЛЬ ЄВРОПЕЙСЬКОГО КІНО 2018

Афіша

Захід відбувається за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні і пропонує ближче познайомитися з найкращими фільмами останніх років, знятими у країнах ЄС. Проект створено з метою популяризації європейського мистецтва кіно.

Фільми для показу надані Артхаус Клубом

1517313123_417821 вересня о 15:00 

НА МЕЖІ / AUS DEM NICHTS

*фільм озвучений українською мовою
Країна: Німеччина, Франція, 2017
Хронометраж: 106 хв.
Жанр: драма
Режисер: Фатіх Акін («Головою об стіну», «Душевна кухня»)
У ролях: Діане Крюгер («Троя», «Пан Ніхто»), Нуман Акар
 
Життя Каті було зруйноване, коли в результаті вибуху загинули її чоловік і син. Після періоду скорботи і пошуку справедливості настає час помсти.
 

1519643698_448922 вересня о 15:00

ДІВЧИНА В ТУМАНІ / LA RAGAZZA NELLA NEBBIA

*фільм озвучений українською мовою
Країна: Італія, Німеччина, Франція, 2017
Хронометраж: 128 хв.
Жанр: трилер
Режисер: Донато Каррізі
У ролях: Тоні Сервілло («Велика краса»), Жан Рено («Леон», «Багряні ріки»)
 
Холодної зимової ночі психіатра Аугусто Флореса терміново викликають на роботу, щоб обстежити інспектора Фогеля, який потрапив у аварію. Інспектор нічого не пам’ятає, на місці аварії ніщо не вказує на її причину і на її жертв, проте сорочка Фогеля у плямах свіжої крові, і ця кров не його. У ході бесіди починає вимальовуватись ланцюг неймовірних подій, що почалися місяць тому.
*

1524134384_449328 вересня о 15:00

ДО ПОБАЧЕННЯ ТАМ, НАГОРI / AU REVOIR LÀ-HAUT

*фільм озвучений українською мовою
Країна: Франція, Канада, 2018
Хронометраж: 117 хв.
Жанр: драма
Режисер: Альбер Дюпонтель
У ролях: Альбер Дюпонтель, Науель Перес Біскаярт, Лоран Лафітт, Нільс Ареструп, Мелані Тьєррі
 
Останні дні Першої світової війни. Капітан Прадель, негідник, для якого людське життя ніщо, посилає на вірну загибель двох рядових – блискучого молодого художника, сина мільйонера Едуара і колишнього листоношу Альбера. Едуар рятує життя Альбера, але сам важко поранений. Його обличчя жахливо понівечене, і він не хоче повертатися у замок батька таким. Оголосивши себе загиблим і приховавши назавжди обличчя під маскою, Едуар починає малювати приголомшливі картини про війну.
*

BL_poster_small29 вересня о 15:00

РІВЕНЬ ЧОРНОГО / BLACK LEVEL

Країна: Україна, 2016
Хронометраж: 90 хв.
Жанр: драма
Режисер: Валентин Васянович («Креденс», «Присмерк»)
У ролях: Костянтин Мохнач, Катерина Молчанова
 
50-річчя стає початком складного етапу в житті весільного фотографа Кості. Все, що він любив і до чого був прив’язаний, відходить назавжди. Хоча таких речей в його житті не так вже й багато: паралізований після інсульту батько, подруга – стиліст весільного журналу, старий кіт, слайди, на котрих він молодий та щасливий. Костя все життя фотографує чуже щастя. Для нього це звичайна рутина.