Фандрейзингова діяльність нашої бібліотеки

 media-share-0-02-05-b7b86c9a305d44ed2e2bea93d5609c056daa776dbc92c3dd1a686cb8ea1147b9-Picture6 лютого до КЗ КОР “Київська обласна бібліотека для юнацтва” завітав представник корпорації “Ранок”, керівник відділу корпоративних продажів Олександров Євгеній Владиславович , який мав спільну співбесіду із завідуючою відділом комплектування фондів та каталогізування документів Яворською Н.В. та завідуючою відділом  обслуговування Шмідт О.О. В ході бесіди Євген Владиславович надав детальну інформацію про діяльність корпорації “Ранок”, її можливість проводити інтерактивні заходи для користувачів нашої бібліотеки, а також надавати  благодійну допомогу бібліотеці в безкоштовному отриманні літератури.

  Корпорація “Ранок” – підприємство повного виробничого циклу з власною типографією та надсучасним автоматизованим логістичним центром   - лідер дитячої, навчальної та методичної літератури в Україні. В 2017 році “Ранок” видав 6 млн. книг, а також має спільні проекти з провідними видавництвами Європи та Америки.

   На сьогоднішній день корпорація “Ранок” об’єднує в собі: видавництво “Фабула” яке видає найкращі твори найбільш титулованих вітчизняних і зарубіжних авторів.

Проект 4Mamas-  – це книги для батьків з гармонійного виховання та розвитку дитини.

Видавнича група “Основа” яка надає комплексну інформаційно-методичну підтримку педагогам.  Видавництво “Ранок”  -  це книги, які дарують читачам  щастя.

    Від Євгена Владиславовича бібліотека отримала прикладні рекламні матеріали видавництва “Ранок”, а від бібліотеки запрошення на інтерактивні заходи для користувачів нашого закладу та подальшу співпрацю.