Фандрейзингова діяльність бібліотеки

 dav  У квітні 2019 року працівники відділу комплектування фондів та каталогізування документів , завідувач відділу Н.В. Яворська та провідний редактор І.А. Михайлова відвідали обмінно-резервний фонд Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого, Державну бібліотеку України для юнацтва, Національну бібліотеку України імені В.І.Вернадського з метою відбору літератури для фондів  КЗ КОР “Київської обласної бібліотеки для юнацтва”, районних, міських бібліотек та бібліотек  ОТГ Київської області. Також налагодили контакти з молодіжним журналом “ШО” та отримали від  видавництва  35 річних комплектів для подальшого поширення серед бібліотечних закладів Київської області.

    Від Національної бібліотеки України імені  В.І.Вернадського отримали 35 примірників книги “Керманич української науки. Життєвий і творчий шлях Б.Є.Патона”. Ця книга видана до його сторічного ювілею з дня народження і  є своєрідним науковим і соціальним портретом Бориса  Євгеновича Патона  – унікальної особистості, великого вченого, організатора науки і видатного державного і громадського діяча.

   Державна бібліотека України для юнацтва передала у фонди бібліотек  Київської області  35 примірників книги Базь Любові “De Profundis”. Письменниця є  лауреатом конкурсу “Смолоскип ” та  автором понад 1000 прозових творів.  

 В обмінно-резервному фонді   Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого була відібрана значна кількість літератури для    бібліотек Київської області. Активну допомогу в цьому надала головний бібліотекар обмінно-резервного фонду  Ломачук Світлана.

dav

dav

dav

sdr