У 2022 році Представництво ЄС в Україні запрошує до участі у Єврошколах-2022!

555Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір школярів 9-11 класів, а також студентів та аспірантів закладів вищої освіти на онлайн-модулі Єврошколи, які відбудуться у березні-травні 2022 року.

Вперше цьогоріч у Єврошколах зможуть взяти участь учні та учениці середніх шкіл, ліцеїв, гімназій, які здобувають середню освіту (9-11 класи).

Студенти  магістратури, або останнього курсу бакалаврату українських ЗВО денної форми навчання та аспіранти/ки  будь-якої форми навчання.

Участь у Єврошколі-22  – За даним посиланням  уся інформація  від Представництва ЄС в Україні, який ми надсилаємо окремим файлом. Просимо докладно ознайомитися з інформацією та поширити серед учнів та студентів вашої громади. 

Повідомляємо, що співпраця бібліотек із Представництвом ЄС в Україні через проектну діяльність іде впродовж кількох років. У березні 2019 року на запрошення представництва ЄС в Україні бібліотеки взяли участь у тренінгу «ЄС на книжковій полиці» в рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні». Результатами роботи  стало:

  • отримання бібліотеками інформаційних матеріалів та публікацій Представництва ЄС в Україні;
  • бібліотекарі стали учасниками тренінгів з питань ЄС; 
  • отримали підтримку у проведенні тематичних публічних заходів у бібліотеках та   громаді.
  • створили куточки Європейського Союзу у 500 бібліотеках України.

 

https://euroquiz.org.ua/library  – за цим посилання уся інформація про проєкт «ЄС на книжковій полиці», кожна бібліотека ОТГ може долучитися до участі у цьому проєкті.

 

Довідки за тел.:

0966676941 – Тетяна Іванівна Василькевич, заступник директора з науково-методичної роботи КЗ КОР «КОБЮ»;

0954533373 – Олена Олександрівна Шмідт, завідувачка відділом обслуговування користувачів КЗ КОР «КОБЮ»