У «Дії» запустили опитування про герб СРСР на щиті монумента «Батьківщина-Мати»

630_360_1453296083-8852-batkivsinamatiМіністерство культури та інформаційної політики запустило опитування в застосунку “Дія” “Що будемо робити з гербом СРСР на щиті монумента “Батьківщина-Мати”?” Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко у Телеграмі.

“Ми вдягали її в маковий вінок, декілька разів підсвічували кольорами українського прапору, ми знаємо, що вона наша Батьківщина-Мати, але є одне “але”. З 24 лютого процес позбавлення нашої країни від символів радянського минулого інтенсифікувався, і ми це усіляко підтримуємо через врахування суспільної думки та дотримання норм закону”, – зазначив Ткаченко.

За його словами, технічний процес звільнення Батьківщини-Матері від радянських пережитків досить непростий з питання безпеки. Він уточнив, що це важливо зробити так, щоб через зміну навантаження монумент не пошкодився. “Для цього мають бути залучені спеціалісти — інженери та архітектори. А поки вони займаються своєю справою, пропоную вам обрати, як саме ви бачите зміни до монумента:
1. Залишити все як є.
2. Зняти герб СРСР.
3. Замінити на тризуб — Державний Герб України”, – додав міністр.

Він закликав громадян голосувати та поінформував, що результати буде оприлюднено за два тижні.

Джерело