У бібліотеці відбулося чергове заняття з циклу “Для молодих та разом з молодими!”

Я09-10 червня 2021р. на базі КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» відбулося чергове тематичне заняття «Інформаційні технології  в бібліотеці» у рамках навчального проекту «Для молодих та разом з молодими». За два дні у навчанні взяли участь 15 працівників публічних бібліотек з 13-ти територіальних громад Київської області: Білогородської сільської ТГ, Боярської міської ТГ, Гатненської сільської ТГ, Дмитрівської сільської ТГ, Феодосіївської сільської ТГ, Чабанівської селищної ТГ, Бишівської сільської ТГ, Гірської сільської ТГ, Золочівської сільської ТГ, Пристоличної сільської ТГ, Ташанської сільської ТГ, Циблівської сільської ТГ, Маловільшанської сільської ТГ.

У заході взяла участь Валентина ГОНТАРУК, головний спеціаліст управління культури Київської облдержадміністрації з консультацією «Сучасні тенденції розвитку публічних бібліотек», під час якої піднімалися питання установчих документів бібліотечних закладів, формування мережі бібліотек Київської області в умовах децентралізації, та можливості розвитку публічних бібліотек у сучасних умовах.

ВМВсеВсе2ВМ2ВМ

З консультаціями «Етика електронного листування»,  і «Діяльність бібліотеки в умовах децентралізації» виступили Тетяна ВАСИЛЬКЕВИЧ, заступник директора з науково-методичної роботи та Олена ШМІДТ, завідувач відділу обслуговування користувачів.

IMG_20210610_105727IMG_20210610_133659ЛенаТаня

Основним завданням заходу були практичні заняття, які проводила Наталія КЛІМЕНКО, завідувач науково-методичного відділу. Вони містять два навчальних блоки: «Початковий рівень Windows» і «Основи роботи з Microsoft Office: Word, Excell».

ЯIMG_20210610_114816Я2я3

Завідувач відділу комплектування, ЯВОРСЬКА Ніна Володимирівна подарувала присутнім книги та проконсультувала з питань комплектування.

ВсеНина

Гостем заходу також виступила з ознайомчою промовою Тетяна СОПОВА, заступник директора з науково-методичної роботи Державної бібліотеки України для юнацтва. Тетяна Павлівна подарувала присутнім випуски фахового видання “Бібліосвіт”.

Технічними помічниками заходу та фотокореспондентами виступили завідувач інформаційно-бібліографічного відділу СОКОЛОВСЬКА Людмила, та провідний методист бібліотеки БОЙЧЕНКО Тетяна.

6

Люда

СС2

Підсумовуючи хід роботи тематичних занять «Інформаційні технології в бібліотеці» можна з упевненістю сказати, що бібліотеки новостворених ОТГ відкриті для навчань, але кожна бібліотека потребує індивідуального підходу, оскільки рівень матеріально-технічної бази, поповнення періодичними виданнями і комплектування книжкового фонду у всіх різний. Різниться вік бібліотечних працівників, відповідно є питання у методичних рекомендаціях та навчаннях. Працівники більш старшого віку потребують навчання з комп΄ютерних технологій з найпростіших азів, а молоді працівники потребують більш прогресивних форм бібліотечної роботи. 

ОбщееОбщее1

Всі слухачі отримають навчальні матеріали курсу електронним розсиланням. Навчальний курс продовжиться наступного тижня. Слідкуйте за новинами.