Участь у семінарі «Всі аспекти розробки проектів регіонального розвитку»

logo18 та 19 вересня 2019 року у Київському центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся семінар для посадових осіб об’єднаних територіальних громад, ОМС, підприємців та представників громадськості Київської області «Всі аспекти розробки проектів регіонального розвитку». Участь у заході взяли працівники нашої бібліотеки – Т.І. Василькевич, заступник директора з науково-методичної роботи, О.О. Шмідт, завідуюча відділом обслуговування користувачів.

Київський Центр розвитку місцевого самоврядування створений у вересні 2017 року за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”, що фінансується Європейським Союзом і його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею і Швецією та надає підтримку українському уряду в здійсненні важливої реформи децентралізації та Мінрегіону. Команду Центру сформували фахівці з децентралізації, регіонального розвитку, місцевих фінансів, комунікацій, муніципальних послуг, просторового планування. Київський ЦРМС надає широкий спектр послуг органам місцевого самоврядування, передусім, ОТГ, громадським організаціям та громадянам.

Семінар був спрямований на орієнтацію учасників  в аналізі стану галузей економіки та правильному складанні проектів їх розвитку, інформуванні щодо основних категорій планів, підвищенні рівня знань учасників в галузі безперервного повторюваного процесу прийняття рішень, сприянню кращому розумінню основних стадій типового проектного циклу та ознайомленні учасників із практичними прикладами успішно реалізованих проектів.

Перед учасниками семінару виступили спікери: Тетяна Тимошенко, радник з питань регіонального розвитку Київського ЦРМС, Павло Бабенко, заступник Голови Ради Всеукраїнської федерації роботодавців у сфері туризму України, Олександра Правдива, інвестиційний консультант, експерт ГО «Клуб економістів», доктор Затолокін Олександр Петрович, координатор Програми Хабітат РРР’s в Україні, Василець Юрій, Голова Правління ГО «Україна. Воля. Життя», Мудрак Леся, письменниця, літературний критик, громадський діяч, співорганізатор літературного конкурсу письменників на сільську тематику ім. Г. Тютюнника, Лідія Савенко, головний спеціаліст проектного офісу КП «Боярський інформаційний центр» та інші.  

WP_20190919_003

WP_20190918_037

WP_20190918_026

WP_20190919_12_34_13_Pro

WP_20190919_009

WP_20190919_012

WP_20190919_017