Українці можуть обрати журі Нацвідбору на Євробачення-2023 у застосунку «Дія»

630_360_1646559861-287Міністерство цифрової трансформації запустило в застосунку «Дія» опитування, за результатами якого буде обрано журі Нацвідбору на Євробачення-2023. Про це повідомляє пресслужба Мінцифри у Телеграмі«У Дії стартує опитування «Журі Нацвідбору на Євробачення-2023». Вперше в історії конкурсу кожен українець зможе долучитися до вибору членів журі Нацвідбору, який проводить Суспільне».

Зазначаться, що взяти участь в опитуванні в застосунку Дія можна до 7 листопада. Для цього необхідно зайти в додаток та обрати Опитування в розділі Послуги. Після його закінчення фахівці сформують рейтинг кандидатів. До складу журі нацвідбору увійдуть три з них з найбільшою кількістю голосів.

Серед кандидатів: Джамала, Dzidzio, Тіна Кароль, Злата Оґнєвіч, Катерина Павленко (Monokate), Юлія Саніна, Костянтин Томільченко, Тарас Тополя, Валерій Харчишин.

Як повідомлялось, 67-й пісенний конкурс Євробачення пройде у Ліверпулі у травні наступного року. Півфінали конкурсу відбудуться 9 та 11 травня, а фінал – 13 травня. У ньому візьмуть участь 37 країн. Суспільне Мовлення вже представило імена 36 учасників, які увійшли до лонглиста Національного відбору на участь у Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Чорногорія та Північна Македонія не братимуть участі у пісенному конкурсі “Євробачення”, який наступного року проходитиме у британському Ліверпулі. Причиною такого рішення країн стали фінансові витрати, яких вимагала б від них участь у конкурсі. Як відомо, національні мовники сплачують внесок за участь у конкурсі. Наступного року він зросте через те, що росію, яка була великим фінансовим вкладником, позбавили права участі у конкурсі через її агресію проти України.

Джерело

Джерело