Українська цифрова бібліотека

2z4ZaQMr5WwCcM5kVYvUbQveNjN9HNoRDwg9p0MTУкраїнська цифрова бібліотека пропонує сучасні та класичні літературні твори вітчизняних та закордонних авторів – художні, науково-популярні, публіцистичні.
Мета Української цифрової бібліотеки – щоб українці читали більше! Ви можете читати будь-де і будь-коли: видання цифрової бібліотеки доступні на смартфонах та планшетах.

ЗАВАНТАЖИТИ ДОДАТОК УКРАЇНСЬКА ЦИФРОВА БІБЛІОТЕКА

Для користування УЦБ треба встановити безплатний застосунок для ОС Андроїд. Незареєстровані користувачі можуть переглядати описи книжок та ознайомчі фрагменти. Для повноцінного читання треба зареєструватися – вказати адресу електронної пошти та погодитися з правилами. Зареєстровані читачі можуть обрати для читання кілька творів, але не більше, ніж 20 одночасно і завантажити їх на свій пристрій. Обрані публікації завантажуються на пристрій читача, їх можна читати автономно, без інтернету. Ці книжки можна читати лише через застосунок УЦБ, вони “невидимі” для інших читалок, недоступні через файлову систему і їх не можна переслати на інші пристрої. Для оновлення книжок треба “повернути” прочитані (вони будуть видалені з пам’яті пристрою) та обрати бажані. Користування застосунком та читання завантажених книжок безплатне.
Усі твори розміщені в бібліотеці законно і за кожну прочитану книжку українські автори, перекладачі та видавці отримують гонорари і створюють нові книжки! УЦБ підтримує державний бюджет України через Український інститут книги.

Видавцям:

Ми пропонуємо видавцям вигідні умови співпраці:

  • електронні книжки захищені від копіювання та втручання
  • усі сеанси прочитання ретельно обліковуються
  • за прочитані книжки видавці будуть отримувати роялті.

УЦБ співпрацює з усіма українськими видавцями, які згодні дотримуватися простих правил:

  • видавець має всі належні майнові права на книжку, зокрема на електронний формат
  • електронна книжка має власний номер ISBN, відмінний від свого паперового відповідника
  • за прочитані книжки видавці будуть отримувати роялті

УЦБ співпрацює з усіма українськими видавцями, які згодні дотримуватися правил УЦБ. Адміністрація УЦБ не цензурує запропоновані видавцями видання і покладається на смак і законослухняність видавця, але залишає за собою право зупиняти покази книжок у випадку скарги. Видавець самостійно залагоджує можливі претензії та суперечки.

Якщо ви вважаєте, що якась із запропонованих книжок розміщена в УЦБ з порушенням законодавства, просимо написати нам: content@ubi.org.ua

Умови використання еЧитальні

ДЖЕРЕЛО