Толерантність врятує світ

Результат пошуку зображень за запитом "толерантність"До Міжнародного Дня толерантності.

Сьогодні, 16 листопада світ відзначає  Міжнародний день толерантності. Не всім, може бути, знайоме це слово. І, на перший погляд, звучить воно абсолютно незрозуміло. Але сенс, який воно несе, дуже важливий для існування і розвитку людського суспільства. Нині толерантність розуміється перш за все як повага і визнання рівності, відмова від домінування та насилля, визнання права інших на свої думки та погляди. Отже, толерантність має на меті прийняття інших такими, якими вони є, і взаємодію з ними на основі згоди.

 Кожна людина у своєму житті здійснює як толерантні, так й інотолерантні вчинки. Але здатність вести себе толерантно може стати особистісною рисою і зможе забезпечити успіх у спілкуванні. Толерантні люди більше знають про свої недоліки та переваги. Вони критичні відносно до себе і не прагнуть у всіх бідах звинувачувати інших. Вони не перекладають відповідальність на інших. Толерантна людина не ділить світ на дві частини – чорне та біле, не робить акцент на розбіжностях між «своїми» та «чужими», тому готова вислухати та зрозуміти інші точки зору. 

До Міжнародного Дня толерантності у Київській обласній бібліотеці для юнацтва для учнів 6 класу Київської СЗОШ № 88 проведена виховна година «Що таке толерантність?».  Присутні ознайомилися із презентацією «Що таке толерантність?», книжковою виставкою «Чим ти прекрасна, людино. Мода, врода чи краса душі» , а також фотовиставкою . Користувачі жваво виконували вправи з толерантності, ознайомилися з ознаками толерантної людини, склали правила поведінки в школі та  в суспільстві, відповіли на питання: «Що таке добро?», «Що означає бути доброю людиною і робити добро?», «Як можна подарувати тепло?». Також діти переглянули мультфільм «Просто так», який чітко виховує риси толерантності у людини. Провела захід завідуюча відділом обслуговування О.О. Шмідт. Насамкінець заходу класний керівник, вчитель зарубіжної літератури Заруцька Світлана Михайлівна висловила слова вдячності за цікаво проведену виховну годину.

Отже, для того, щоб бути толерантною людиною потрібно самореалізовуватись, самовдосконалюватись, виховувати в собі ті якості, що будуть наповнювати наше буття тільки позитивними емоціями і кожною щасливою хвилинкою нашого життя. Бо тільки таким чином можна досягти єдності і взаєморозуміння, зберігаючи при цьому самобутність і унікальність. Спілкуймось толерантно, нехай кожен з нас пробудить в собі людські почуття щирості і доброти.

IMG_20161115_1601181

IMG_20161115_145515

IMG_20161115_145936

IMG_20161115_145443

IMG_20161115_155852

IMG_20161115_145407

IMG_20161115_155949