«Територія А» у свій день народження збиратиме кошти на прилади нічного бачення

630_360_1563001560-667Мистецька агенція «Територія А» традиційно у свій день народження 17 вересня проведе благочинну акцію, цього року – вечірку в стилі 90-тих, де збиратиме кошти на «очі ЗСУ» – прилади нічного бачення для українських розвідників. Про це розповіла ініціаторка акції, громадська діячка, волонтерка, ведуча і співачка Анжеліка Рудницька.  «Ми вагалися, чи на часі зараз вечірки до момента, поки розвідники не поставили задачу – забезпечити їх приладами нічного бачення. Два ми вже купили. Третій, сподіваюся, купимо після 17 вересня. Кожен з нас робить свій внесок у нашу Перемогу», – сказала вона.

 Захід відбудеться у столичному клубі DOCKER PUB. Заплановані виступи зіркових гостей: гуртів «Аква Віта» та «The ВЙО», El. Кравчука, Кості Гнатенка, Камалії, хіти прозвучать у dj- сеті від Сані Димова. Також відбудеться аукціон раритетів із 90-тих: касети, диски, особисті речі зірок. Вхід – благодійний внесок від 250 гривень.

 «Ми тримаємо культурний фронт. Півроку концерти проходять без гонорарів. Але ми не опускаємо руки і продовжуємо працювати, надихаючи та об‘єднуючи українців. Ми разом наповнюємося енергією, аби захищати наше спільне майбутнє», – додала Рудницька.

«Територія А» – українська мистецька агенція, що займалася культурно-мистецькими, благодійними та медійними проєктами.
Джерело