Таращанська ЦБС: “Коли душа натхнена”

DSC05262(Матеріали подані без змін)

З досвіду роботи Таращанської ЦБС. «Коли душа натхненна»

5 березня напередодні Міжнародного жіночого дня читальна зала Таращанської районної бібліотека гостинно з піснями та квітами зустрічала представниць прекрасної половини людства. Цього дня у мистецькій вітальні із циклу арт-зустрічей «Коли душа натхненна» відбулася зустріч з непересічними особистостями: народною майстринею Ларисою Петрівною Камінською та  поеткою і мисткинею  Інною Шекетерою. І хоч запрошені пані різного віку та обидві оригінальні, творчі, відкриті до спілкування.

Юна Інна Шекетера залюблена у красу навколишнього світу. Рідна природа надихає Інну на пошук різноманітних засобів аби відкривати її гармонію і красу оточуючим. Такими засобами для молодої дівчини стали поетичне слово та окуляр фотооб’єктива. Її вірші про Жінку і Природу, їх тендітність і силу, їх одвічну красу і безсмертя. Відвідувачі мали змогу почути  оригінальне авторське прочитання поезій та ознайомитися з фотопортретами різноманітних комах, схоплених спостережливим оком юнки.

Від самої Матінки Землі увібрала в себе чеснот і щедрот наша землячка таращаночка Лариса Петрівна Камінська. Гарна вродою, багата вміннями, чиста сумлінням, відкрита серцем і душею до найдорожчих, родини, знайомих. Наділила її природа щиросердним умінням спілкування з людьми. А ще має Леся Петрівна неабиякий потяг до творчості. Її натхненню до рукоділля немає меж. У доробку майстрині власноруч вишиті рушники і серветки, плетені гачком вироби: килимки, доріжки, в’язані шпицями речі, ікони з бісеру, картини, виготовлені у техніці квілінг, макраме, великодні писанки, штучні квіти. Порівняно недавно Леся Петрівна оволоділа іще одним видом народного мистецтва – це плетіння паперовою лозою. На зустрічі Леся Петрівна окрім презентації власних рукотворних виробів, провела майстер-клас з виготовлення кошичка з паперу, поділилася секретами лозоплетіння.

Доречним доповненням стала книжкова добірка «Територія samoвираження».

 Директор  Таращанської ЦБС  О.В.Ратушна

IMG_9201IMG_9192IMG_9091DSC05298DSC05297DSC05291DSC05282DSC05232