Табори європейської молоді

загруженоГромадянське суспільство починається з молоді, тому ми створили табір для юних лідерів. Кожної зміни ми знайомимо дітей з темами толерантності, інклюзивності, демократії, інновацій, екології, здорового способу життя. У нас немає нудних настанов — ми навчаємо через спілкування на рівних і практику. Сподіваємося, що надихнемо учасників робити світ кращим.

Маємо всі атрибути звичайного табору: вожатих, розпорядок дня і безліч можливостей для творчості. Дитина відвідуватиме гуртки, спортивні змагання, концерти, спілкуватиметься з однолітками з усієї України. Аніматори і волонтери з країн ЄС зроблять усе, щоб молодь не нудьгувала.

У 2020 році буде два табори, а в наступних — по одному на рік. Слідкуйте за цією сторінкою або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити!

????????????????????????????????????????????????????????????????

Це — для всебічного розвитку

Дитина дізнається про європейські цінності і почне вивчати мови ЄС, спілкуючись з іноземними волонтерами. Ми попросимо вас описати таланти й уподобання вашої доньки чи сина, щоб організувати корисний відпочинок.

Це — для нових знайомств

Табір — можливість знайти нових друзів. Дитина відпочиватиме з однолітками, котрі поділяють її активну позицію і зацікавлення.

Це — для активної молоді з цілої України

Табір відкритий для молоді 11–16 років — підлітків, що прагнуть змінювати світ на краще. Ми заохочуємо до участі дітей з інвалідністю, особливостями розвитку, мешканців сіл і малих міст, а також переселенців.

Це — для комфортного та безпечного відпочинку

Ми відповідально ставимося до безпеки дітей: даємо тренінги для аніматорів і вожатих, стежимо, щоб харчування відповідало українським стандартам, і перевіряємо документи закладів.

ДЖЕРЕЛО