Сьогодні люди по всьому світу відзначають чудове свято – Міжнародний день щастя

Сьогодні люди по всьому світу відзначають чудове свято День щастя. Свято було започатковано Генеральною Асамблеєю ООН 28 червня 2012 року з метою підтримки тієї ідеї, що прагнення до щастя є невід’ємним бажанням кожної людини на планеті. Таку пропозицію підтримали всі країни-члени ООН.

h_ua_den_schastya

Варто відзначити, що ініціатором установи Міжнародного дня щастя стала невелика гірська країна – Бутан.

Вважається, що жителі Королівства Бутан є найщасливішими людьми в світі – чемпіонами по коефіцієнту Валового Національного Щастя, яким вимірюється національний добробут громадян.

До речі, для відображення добробуту людей і стану навколишнього середовища в різних країнах світу, в липні 2006 року було запроваджено Міжнародний індекс щастя.

rV4Orz5nt1111111117Y

Явище щастя вивчається такими науками як філософія, етика, психологія, а також богослов’ям. Фізіологи вивчають щастя в тісному зв’язку з так званими “гормонами щастя” – ендорфінами, серотоніном і дофаміном.

Протягом тисячоліть тема щастя надає широкий простір для творчості поетів, художників, музикантів, артистів і звичайно, кожна людина, що йде по життю з усіма її радощами і турботами, обов’язково осягає в шляху своє неповторне Велике Щастя.

Джерело