Сучасна українська література та мистецтво дефіле в бібліотеці села Новосілки (відео)

Матеріал поданий без змін
IMG_20220217_131258З досвіду роботи бібліотеки с.Новосілки Чабанівської ТГ,
Фастівського району, Київської області
Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек в читальній .залі сільської книгозбірні відбувся цікавий захід – «Сучасна українська література та мистецтво дефіле в бібліотеці села Новосілки».
Це дійство поєднало в собі красу, чарівність і природність української .жінки, яскравість, унікальність і неповторність української вишивки та багатогранність, різноплановість української сучасної літератури.
     Сучасна українська література – це більше, ніж література. Адже вона допомагає побачити картину нашого з вами світу таким, яким він є. Хороші книги дають нам орієнтири, вказують напрямки розвитку. Ми читаємо, впізнаємо в героях себе, своїх знайомих, спостерігаємо за їхнім розвитком у творі, а потім бачимо чим все закінчиться і з цього робимо висновки.
IMG_20220217_130448     Активні користувачі бібліотеки залюбки взяли участь у цьому дійстві і презентували книги сучасних  авторів: В.Лиса, А. Кокотюхи, С.Жадана, М.Матіос, А.Чапая,Е.Андієвської, С.Талан, М.Дочинця, В.Шкляра, Ю.Андруховича, Н.Фіалко та інших.
     Сучасний письменник — це очі, думки та совість суспільства. Чесність, спроможність хоробро дивитися у вічі дійсності і відкрито говорити правду презентують справжнього письменника. Його пильні спостереження, влучні здогадки та передбачення є відгуком часу і в той же самий час – формотворчим элементом історичного періоду та його культурного пласту.
     Отже, читаймо своїх, українських авторів, щоб знати чим дихає сучасна література.
Олена Сурга,
завідувачка бібліотеки с. Новосілки Чабанівської ТГ,
Фастівського району, Київської області