Суспільне оголосило учасників Нацвідбору на Євробачення-2023

630_360_1551271265-329Суспільне мовлення презентувало список із 36 учасників Національного відбору на участь у Євробаченні-2023. Про це повідомляє Державний комітет телебачення і радіомовлення у Фейсбуці“Багатьом з музикантів було важко знову почати писати, чимало з них – у вимушеній еміграції або на межі зміни професії, або навіть виживання. Але ми маємо лонглист із 36 пісень, в якому є все – від авторської пісні, дрім-попу та року до інді, репу, етніки. Є, звичайно, і декілька міцних сучасних бойовиків, здатних розірвати будь-яку сцену”, – зазначив музичний продюсер Нацвідбору Дмитро Шуров (Pianoбой).
Серед претендентів такі виконавці та музичні гурти, як 2TONE, Angelina, DAYTON, DEMCHUK, Drevo, Elysees, FIINKA, Havkа, Jerry Heil, Iana Kovaleva, Kozak Siromaha, KRUTЬ, Lue Bason, Moisei, Olivan, OOHLA, Oy Sound System, SASHA, Seréen, sexnesc, Shy, SKYLERR, SOWA, Tember Blanche , Tery, TVORCHI , Victoria Niro, Vynohradova, Zetetics, Лилу45, Макс Пташник, Мія Рамарі, Роялькіт, Саша Фадєєва, ТÓНКА, Циферблат.
За інформацією Суспільного, список фіналістів буде оголошено до 17 листопада. Фінал Нацвідбору відбудеться 17 грудня у форматі телевізійного концерту у прямому ефірі. Як повідомлялося, 67-й пісенний конкурс “Євробачення” пройде у Ліверпулі у травні наступного року. Півфінали конкурсу відбудуться 9 та 11 травня, а фінал – 13 травня.Джерело